جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

صبای قم بعد از 6 سال سپاهان را در قم شکست می‌دهد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

صبای قم بعد از 6 سال سپاهان را در قم شکست می‌دهد


تیم فوتبال صبای قم در اندیشه شکستن طلسم پیروز نشدن مقابل فولاد مبارکه سپاهان اصفهان در 6 فصل اخیر لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور به مصاف حریف خود می‌رود.

شنبه هفته آینده؛

بازی‌های 6 فصل گذشته لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور برای تیم صبای قم در میزبانی‌ها از تیم فولاد مبارکه سپاهان اصفهان هرگز رنگ و طعم پیروزی نداشته و صبا در قم یا به حریف خود باخته و یا در مقابل این تیم به تساوی رسیده است.

5 تساوی و یک باخت حاصل 6 بازی گذشته صبا در 6 فصل اخیر رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور در میزبانی از تیم فولاد مبارکه سپاهان اصفهان است و صبا در قم در این فصول هرگز موفق به شکست فولاد مبارکه سپاهان اصفهان نشده است.

حالا نوبت به رویارویی 2 تیم در هفته بیست و چهارم از چهاردهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور رسیده است و شرایط حساس جدول رده‌بندی به خصوص برای تیم فولاد مبارکه سپاهان اصفهان بر مهم بودن بازی صبا و سپاهان در این هفته افزوده است.

تیم فوتبال صبای قم در آستانه هفته‌های رو به پایان رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور در دیداری تدارکاتی برابر استقلال تهران به برتری پرگل با اختلاف 3 گل دست یافت تا روحیه بالا و انگیزه کامل خود را برای شکست سپاهان در قم نشان دهد.

در حالی که این روزها تمام تیم‌های لیگ برتری در قالب برنامه‌های مختلف آماده حضور موفق در دیدارهای 7 هفته پایانی رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور می‌شوند، صبای قم نیز با جدیت زیر نظر کادر فنی جدید خود تمرین و بازی تدارکاتی برگزار می‌کند تا آماده بازی‌های پایانی لیگ چهاردهم شود.

پیروزی صبا برابر راه آهن در آخرین بازی خانگی

صبایی‌ها بعد از پیروزی با ارزشی که در هفته بیست و دوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور برابر تیم راه آهن به دست آوردند، پیش از رویارویی با فولاد مبارکه سپاهان اصفهان در هفته بیست و چهارم لیگ برتر، در قالب یک دیدار تدارکاتی به مصاف استقلال تهران رفتند و در نهایت با برتری 4 بر یک میدان را ترک کردند.

در این دیدار شاگردان مهدی تارتار در تیم فوتبال صبای قم بازی بسیار خوبی از خود به نمایش گذاشتند و با انگیزه بسیار بالایی که از قرار گرفتن در مقابل تیم استقلال تهران قصد به نمایش گذاشتن توانایی‌های خود داشتند برابر شاگردان امیر قلعه نویی به برتری رسیدند.

این نتیجه در حالی در پایان دیدار صبای قم و استقلال تهران رقم خورد البته این روزها مشکلات مالی بر روند کاری صبا تاثیر منفی گذاشته و بسیاری از کارشناسان و همچنین هواداران این تیم از وضعیت صبا در هفته‌های آتی لیگ برتر به واسطه تداوم مشکلات مالی نگران هستند.
شاگردان تارتار در گام بیست و چهارم از چهاردهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور از ساعت 17 روز شنبه پانزدهم فروردین ماه در خانه میزبان تیم فولاد مبارکه سپاهان اصفهان خواهند بود و برای کسب هشتمین برد این فصل تلاش می‌کنند.

دیدار تیم‌های فوتبال صبای قم و فولاد مبارکه سپاهان اصفهان در نیم فصل نخست بازی‌های فصل جاری لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور نیز که در ورزشگاه فولاد شهر اصفهان به انجام رسید با تساوی یک بر یک پایان یافت در حالی که در آن بازی زلاتکو کرانچار سرمربی سپاهان  و عبدالصمد مرفاوی سرمربی صبا بودند و هر دو مربی اکنون از دو تیم رفته‌اند.

آدرس کوتاه :