جهش تولید | جمعه، ۲ آبان ۱۳۹۹

صبای قم و گسترش فولاد؛ صبا به دنبال سومین پیروزی نیم فصل دوم - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

صبای قم و گسترش فولاد؛ صبا به دنبال سومین پیروزی نیم فصل دوم


تیم‌های فوتبال صبای قم و گسترش فولاد تبریز در حالی روز جمعه در هفته بیست و هفتم لیگ بر‌تر فوتبال با هم مسابقه می‌دهند که صبا به دنبال سومین پیروزی نیم فصل دوم است.

عصر امروز؛

آنچه این روز‌ها ناجی صبا با وجود نتایج ضعیف این تیم است، نتایجی است که تیم‌های پایین‌تر از این تیم می‌گیرند و همین امر سبب شده صبا که در 11 بازی نیم فصل دوم فقط در 2 بازی پیروز شده از رتبه هشتم پایین‌تر نیاید.

صبا که در نیم فصل دوم نتایج بدی به دست آورده به لطف عدم نتیجه گیری تیم‌های پایین‌تر از خود، این روز‌ها فارغ از خطر سقوط به تساوی و شکست‌های خود ادامه می‌دهد و حالا در آستانه هفته بیست و هفتم لیگ برتری به تبریز می‌رود.

صبا روز جمعه به ورزشگاهی قدم می‌گذارد که مهدی تارتار سرمربی صبا از آن خاطرات زیادی دارد و در برابر تیمی قرار می‌گیرد که زمانی هدایت آن را بر عهده داشت و سپس جای خود را به فراز کمالوند داد.

مهدی تارتار در حالی به صبا آمد که حضور وی با خروج مهره‌های تهاجمی‌اش همزمان بود و با این وجود اصلا عجیب نیست که صبای تارتار در 10 بازی از نیم فصل دوم که تارتار مسئولیت این تیم را بر عهده داشته فقط 6 گل به ثمر رسانده است.

صبا حالا تیمی است در رده هشتم جدول که پیش بینی می‌شود در بد‌ترین حالت یک پله در جدول پایین برود و حالت رویایی و خوشبینانه آن حضور در رده هفتم و گرفتن جای سایپا است که البته احتمال آن زیاد نیست.

مصاف روز جمعه صبا و گسترش فولاد بیش از آنکه برای صبا مهم باشد، برای گسترش فولاد اهمیت زیادی دارد زیرا آن‌ها با وجود اینکه در رده دوازدهم هستند اما نفس تیم‌های قعرنشینان را پشت سر خود احساس می‌کنند.

گسترش فولاد برای بقا در لیگ بر‌تر نمی‌تواند چشم انتظار ادامه نتایج ضعیف قعر جدولی‌ها باشد و برای فرار از منطقه سقوط باید صبا را در تبریز شکست دهد اما صبا هرگز برای هیچ تیمی حریف آسانی نبوده و کمالوند برای رسیدن به هدفش در برابر تیمی که از دروازه بانان خوبی برخوردار است مشکلات زیادی در پیش دارد.

دیدار رفت دو تیم در قم با گل دقیقه 65 جلال علیمحمدی که طاق دروازه گسترش فولاد را هدف گرفت یک بر صفر به سود صبای قم پایان یافت اما بازی برگشن، تقابل مربیان فعلی و قدیم گسترش فولاد است و حداقل روی نیمکت جذابیت‌های خاص خود را دارد.

ترکیب احتمالی دو تیم

ترکیب صبای قم: مهرداد طهماسبی، روزبه چشمی، هادی شکوری، ابوالفضل ابراهیمی، حسین بادامکی، ایوب کلانتری، محمد امین آرام‌طبع، پیروز قربانی، جلال‌الدین علی‌محمدی، وحید علی‌آبادی و حسین کوشکی

ترکیب گسترش فولاد تبریز: داود نوشی صوفیانی، سید امید نظامی‌پور، سید محسن حسینی، مرتضی اسدی، مصطفی اکرامی، مگنو باتیستا، محمد امین درویشی، دیه گو داسیلوا، لئو پیمنتا، جابر انصاری و محمد ابراهیمی

دیدار تیم‌های صبای قم و گسترش فولاد تبریز در هفته بیست و هفتم لیگ بر‌تر فوتبال از ساعت 18 امروز در ورزشگاه اختصاصی تیم فوتبال گسترش فولاد برگزار می‌شود.

این بازی به صورت زنده از شبکه نور پخش می شود.

آدرس کوتاه :