جهش تولید | سه‌شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۹

صبا از نفت و فولاد امتیاز می‌گیرد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

صبا از نفت و فولاد امتیاز می‌گیرد


سرمربی تیم فوتبال صبای قم گفت: قوی‌تر از بازی‌های قبل برابر نفت و فولاد حاضر می‌شویم و قطعا از این دو تیم بالانشین جدول امتیاز می‌گیریم.

مهدی تارتار؛

مهدی تارتار اظهار کرد: بعد از چهار هفته که موفق به شکست حریفان نشده‌ایم در دیدارهای باقی‌مانده مقابل نفت تهران و فولاد خوزستان با تمام توان خود به میدان می‌رویم تا از این دو بازی امتیاز کسب کنیم.

وی تیمش را آماده کسب امتیاز از هر دو بازی باقی‌مانده تا پایان چهاردهمین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور دانست و افزود: ما در مقابل استقلال شایسته باخت نبودیم ولی باید به رفع نقاط ضعف خود بپردازیم تا در دیدار با نفت و فولاد امتیاز از دست ندهیم.

سرمربی تیم فوتبال صبای قم اضافه کرد: از امروز برنامه‌های آماده‌سازی تیم ما برای مصاف با نفت تهران آغاز می‌شود و سعی می‌کنیم تمرینات خوبی انجام بدهیم تا در دیدار حساس هفته چهاردهم از دور برگشت لیگ برتر فوتبال برای کسب سه امتیاز کامل مقابل نفت قرار بگیریم.

وی یادآور شد: دو هفته حساس و سرنوشت‌ساز از بازی‌های چهاردهمین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور باقی مانده و به نظر من صبای قم می‌تواند در این دو بازی با کسب بهترین نتایج جایگاه خود را در جدول رده‌بندی بهتر از شرایط فعلی کند.

تارتار افزود: تاکنون 28 هفته از بازی‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور سپری شده و هر اتفاقی که در چند بازی اخیر افتاده را باید فراموش کنیم و تمام حواسمان به دو هفته پایانی باشد تا با امتیاز گرفتن از نفت تهران و فولاد خوزستان بازی جوانمردانه‌ای ارائه کرده و لیگ را با یک جایگاه خوب به پایان برسانیم.

وی خاطرنشان کرد: در مجموع شرایط تیم خوب است و برای انجام یک بازی خوب همراه با پیروزی برابر نفت تهران به میدان خواهیم رفت، ما در این دیدار بازیکن مصدوم نداریم اما حسین کوشکی به دلیل سه اخطاره شدن نمی‌تواند مقابل نفت بازی کند.

سرمربی تیم فوتبال صبای قم اضافه کرد: ما در تمریناتی که از امروز آغاز می‌شود برای بازی با تیم نفت تهران آمادگی مطلوب را کسب خواهیم کرد، قطعا تمام نفرات در اوج آمادگی مقابل نفت قرار می‌گیرند و سعی خواهیم کرد فوتبالی قابل قبول برابر حریف خود ارائه کنیم و بتوانیم در پایان با کسب هر سه امتیاز از میدان خارج شویم.

وی با بیان اینکه تا روز بازی با نفت تهران شش روز دیگر فرصت داریم، عنوان کرد: در این مدت به رفع نقاط ضعف خواهیم پرداخت و برای ایجاد هماهنگی و مرور تاکتیک‌های مورد نظر برای دو بازی آتی مسابقات لیگ برتر فوتبال تلاش می‌کنیم.

تارتار تصریح کرد: کارنامه صبا در لیگ برتر همواره خوب و درخشان بوده است، بنابراین این تیم نمی‌تواند یکی از تیم‌های پایین جدول رده‌بندی باشد، صد درصد با تدابیر تاکتیکی و تلاش بازیکنان در هفته‌های آتی جایگاه خود را حفظ خواهیم کرد.

به گزارش فارس، تیم فوتبال صبای قم در هفته بیست و هشتم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور باید روز یکشنبه 20 اردیبهشت ماه جاری در ورزشگاه تختی تهران به مصاف تیم نفت تهران برود، ضمن اینکه روز 25 همین ماه نیز در قم میزبان فولاد خوزستان است.

آدرس کوتاه :