رونق تولید ملی | جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۸

صبا امسال حرف‌های زیادی برای گفتن دارد / برای بردن به مصاف نفت می‌رویم - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

صبا امسال حرف‌های زیادی برای گفتن دارد / برای بردن به مصاف نفت می‌رویم


مربی تیم فوتبال صبای قم گفت: تیم ما نه تنها در دیدار با نفت تهران بلکه تمام بازی‌های این فصل مدعی کسب سه امتیاز است و مطمئن باشید صبا امسال حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

مربی تیم فوتبال صبای قم:

 

محمد دایی امروز در قم، اظهار کرد: برخی از بچه‌های ما کمی دیرتر نسبت به سایر نفرات به تمرینات تیم اضافه شدند اما خوشبختانه روز به روز با بقیه هماهنگ‌تر می‌شوند و به زودی تیم یک‌دستی از صبا خواهیم دید.

وی با بیان اینکه آمادگی بدنی بازیکنان صبا آرام آرام در حال بهتر شدن است، اضافه کرد: ما برای دیدار با نفت تهران وضعیت خوبی داریم، احتمال تغییراتی در ترکیب صبا وجود دارد که آن‌هم با نظر علی‌آقا انجام می‌شود اما از این بازی به دنبال برد هستیم.

مربی تیم فوتبال صبای قم عنوان کرد: ما تیمی هستیم که 60 تا 70 درصد بازیکنان آن نسبت به فصل گذشته بازی‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور تغییر کرده، بنابراین نیاز به زمان داریم و ان شاءالله زمان که بگذرد وضعیت بهتر می‌شود.

وی در خصوص اینکه شما چه پیش‌بینی‌ از دیدار صبای قم با نفت تهران دارید، تاکید کرد: طبیعی است که ما برای کسب پیروزی و سه امتیاز وارد این بازی می‌شویم اما این بازی برای ما با سایر بازی‌ها هیچ تفاوتی ندارد و صبا در تمام دیدارهای این فصل برای برد به میدان می‌رود.

دایی با تاکید بر اینکه تیم ما تیم خوبی است و تنها مشکل ما دیر بسته شدن تیم است، عنوان کرد: یکی دو مهره دیگر برای تقویت تیم صبای قم نیاز داریم و ان‌شاءالله چنانچه در آینده‌ای نزدیک بازیکنان مورد نظر خود را بگیریم، ‌مطمئن باشید صبا حرف‌‌های زیادی برای گفتن در لیگ پانزدهم دارد.

وی در ادامه بیان کرد: تیم ما در دیدار هفته نخست لیگ برتر برابر استقلال اهواز اگرچه نتوانست به گل برسد اما موقعیت‌های گل بسیار زیادی خلق کرد و چنانچه کمی دقت بیشتری در مقابل دروازه حریف به خرج می‌دادیم قطعا پیروزی این بازی خانگی بودیم.

مربی تیم فوتبال صبای قم عنوان کرد: هم اکنون در هفته‌های آغازین فصل جدید لیگ برتر قرار داریم و طبیعی است که تیم‌ها هنوز شناخت کاملی نسبت به یکدیگر ندارند، ضمن اینکه خود تیم‌ها هنوز به صد در صد آمادگی نرسیده‌اند و چند هفته می‌گذرد تا تیم‌ها شکل واقعی خود را بگیرند.

وی یادآور شد: ما هم از این وضعیت مثتثنی نیستیم و با توجه به تغییراتی که برای فصل جدید مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور داشته‌ایم سعی می‌کنیم از بازی با نفت تهران عملکرد بهتری را برای کسب موفقیت در لیگ پانزدهم به نمایش بگذاریم.

تیم فوتبال صبای قم بعد از تساوی بدون گل در دیدار خانگی هفته نخست بازی‌های پانزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور، از ساعت 19 و 30 دقیقه عصر پنجشنبه پانزدهم مرداد ماه در هفته دوم این بازی‌ها در میهمانی نفت تهران به میدان خواهد رفت./ فارس

آدرس کوتاه :