جهش تولید | چهارشنبه، ۲۰ فروردین ۱۳۹۹

صبا با انگیزه انتقام به مصاف مقاومت تهران می‌رود - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

صبا با انگیزه انتقام به مصاف مقاومت تهران می‌رود


تیم فوتبال نوجوانان صبای قم با انگیزه تلافی شکست در بازی رفت مرحله گروهی لیگ برتر فوتبال نوجوانان کشور این هفته مقابل مقاومت تهران صف‌آرایی می‌کند.

لیگ برتر نوجوانان؛

تیم فوتبال نوجوانان صبای قم با انگیزه تلافی شکست در بازی رفت مرحله گروهی لیگ برتر فوتبال نوجوانان کشور این هفته مقابل مقاومت تهران صف‌آرایی می‌کند.

دیدارهای مرحله گروهی از فصل جاری مسابقات لیگ برتر فوتبال رده سنی نوجوانان باشگاه‌های کشور این هفته وارد چهارمین هفته از دور برگشت خود می‌شود تا تقریبا چهره‌ تیم‌های صعودکننده به مرحله نهایی نیز مشخص شود.

این در حالی است که امسال مسابقات لیگ برتر فوتبال نوجوانان باشگاه‌های کشور با رقابت 26 تیم شرکت‌کننده در گروه‌های چهارگانه مقدماتی به انجام می‌رسد و در این میان تیم فوتبال نوجوانان صبای قم در گروه سوم مقدماتی این مسابقات قرار گرفته است.

در این رقابت‌ها که به شکل دوره‌ای و رفت و برگشت برگزار می‌شود تیم‌های حاضر در چهار گروه پنج تیمی و یک گروه 6 تیمی به رقابت می‌پردازند که از هر گروه دو تیم به مرحله دوم صعود می‌کنند و تیم صبای قم یکی از شانس‌های صعود به مرحله بعد به شمار می‌رود.

تیم فوتبال نوجوانان صبای قم که امسال همانند سال‌های گذشته در لیگ بر‌تر حضور دارد در گروه سوم با تیم‌های فوتبال پتوی لاله اصفهان، صنعت نفت آبادان، مقاومت تهران، شهرداری همدان و ‌پور البرز در یک گروه قرار دارد و در هفته نهم از مرحله گروهی این مسابقات جمعه این هفته به مصاف مقاومت تهران می‌رود.

از نکات جالب گروه‌بندی مسابقات این فصل، همگروهی تیم‌های فوتبال نوجوانان صبای قم و مقاومت است زیرا این دو تیم در دوره قبل نیز با یکدیگر هم‌گروه بودند و تیم مقاومت در هر دو مسابقه رفت و برگشت صبای قم را مغلوب کرده بود اما در ادامه باشگاه صبای قم نسبت به وجود بازیکن صغر سنی در ترکیب تیم مقاومت تهران به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال معترض شد و البته کمیته انضباطی به این شکایت باشگاه صبا رسیدگی نکرد تا بی سر و صدا به تخلف تیم مقاومت رسیدگی نشود.

تیم‌های پتوی لاله اصفهان، شهرداری همدان و‌‌ پور البرز برای نخستین بار است که در این رقابت‌ها با صبا همگروه می‌شوند اما صبا پیش از این با تیم‌های مقاومت و نفت آبادان سابقه رویارویی دارد و اکنون بعد از مقاومت و بالاتر از نفت در مکان دوم جدول این گروه است.

بر اساس برنامه‌ریزی سازمان لیگ آزادگان دیدارهای دور برگشت از مرحله گروهی مسابقات فصل جاری لیگ برتر فوتبال نوجوانان باشگاه‌های کشور این هفته پیگیری می‌شود و تیم نوجوانان صبا جمعه 21 آذر ماه در مسابقه‌ای حساس و سرنوشت‌ساز باید در تهران با مقاومت صدرنشین مسابقه دهد.

شاگردان مهدی کاکایی در تیم فوتبال نوجوانان صبای قم بعد از دیدار خارج از خانه با مقاومت تهران که امتیازاتش برای او بسیار مهم است سپس در آخرین مسابقه خود از مرحله گروهی لیگ برتر نوجوانان در ورزشگاه شهید حیدریان قم از تیم پور البرز کرج پذیرایی می‌کنند.

آدرس کوتاه :