رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

صداوسیما مروج اعتماد متقابل نظام اسلامی و مردم باشد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

صداوسیما مروج اعتماد متقابل نظام اسلامی و مردم باشد


سرپرست استانداری قم با بیان اینکه صداوسیما در مباحث استانی نیز باید مروج اعتماد متقابل نظام اسلامی و مردم باشد، گفت: صدا و سیما سنگر دفاع از نظام و ولایت فقیه است.

سرپرست استانداری قم:

 به نقل از روابط عمومی استانداری قم، فریدون همتی در دیدار حجت‌الاسلام والمسلمین محمد لطفی‌نیاسر مدیرکل صدا و سیمای مرکز قم طی سخنانی نقش صدا و سیما را در ایجاد همدلی دولت و ملت بسیار مهم برشمرد.

وی قم را خاستگاه انقلاب عنوان کرد و با اشاره به جایگاه ملی استان قم افزود: صدا و سیما در معرفی این شهر وظیفه سنگینی دارد.

سرپرست استانداری قم تلاش برای همگرایی و همدلی بیشتر بین دولت و ملت را در برهه فعلی بسیار موثر دانست و تصریح کرد: همه نهادها با هر تفکری باید در راستای افزایش امید مردم به نظام اسلامی تلاش کنند.

همتی در ادامه با اشاره به اعتماد رهبر معظم انقلاب به دولت تدبیر و امید، حمایت معظم‌له از تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای در سخنرانی اخیر ایشان را مورد توجه قرار داد و افزود: صدا و سیما نقش موثری در تبیین دیدگاه‌های مقام معظم رهبری در ارتباط با تیم مذاکره‌کننده ایرانی داشت.

وی با بیان اینکه صدا و سیما در مباحث استانی نیز باید مروج اعتماد متقابل نظام اسلامی و مردم باشد اضافه کرد: صدا و سیما سنگر دفاع از نظام و ولایت فقیه است.

مشاور عالی وزیر کشور حرکت دولت را در مسیر مشخص شده از سوی رهبر معظم انقلاب و آرمان‌های امام راحل دانست و خاطرنشان کرد: تلاش برای نمایش خدمات هر یک از قوای سه گانه، موجب افزایش مقبولیت نظام جمهوری اسلامی در بین مردم خواهد داشت.

آدرس کوتاه :