جهش تولید | سه‌شنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۹

صدای همدلی - رادیو قم

 

 

معرفی برنامه های رادیو قم

صدای همدلی

صدای همدلی


Loading the player...

 

برنامه صداي همدلي در دو نوبت صبح وبعد از ظهر پنجشنبه 10 مهر از ساعت 9:00 الي 11:30 و در نوبت عصر از 15:00 الي 18:00 با استقرار در پايگاههاي جمع آوري کمکهاي مردمي از صداي استان قم پخش شد.

در 27 دسامبر 2008 حمله رژيم صهيونيستي به غزه با هجوم 100 جنگنده رژيم صهيونيستي آغاز شد. جنگ، 22 روز ادامه يافت و در اين ميان بيش از 7000 فلسطيني به شهادت رسيدند و يا زخمي شدند. موضوع اين مقاله، بررسي اهداف و پيامدهاي جنگ 22 روزه رژيم صهيونيستي عليه غزه است. بنابراين نخست در صدد بررسي اهداف رژيم صهيونيستي در جنگ عليه غزه هستيم، سپس به بررسي آثار و پيامدهاي داخلي، منطقه اي و بين المللي اين جنگ خواهيم پرداخت.

پرنيل آيرون سايد، نماينده دفتر «صندوق کودکان سازمان ملل» (يونيسف) در غزه روز سه شنبه گفت اين جنگ «تاثيري فاجعه بار و غم انگيز» بر کودکان غزه داشته است.

وي افزود: «حتي يک خانواده ساکن غزه هم نيست که در اثر اين جنگ به طور مستقيم زيان نديده باشد. تاثيري که بر توانايي کودکان در زمينه تطابق با اين مساله وجود دارد قابل اغراق نيست ... آنها شاهد مرگ دوستان و والدين خود بوده‌اند.»

در تهاجم گسترده اسرائيل به نوار غزه که از ? ژوئيه آغاز شد تاکنون حدود هزار و ??? فلسطيني کشته و بيش از ? هزار و ??? نفر ديگر زخمي شده‌اند.
جنگنده‌هاي اسرائيلي بارها نوار غزه را هدف بمباران قرار داده‌اند و علاوه بر ويران کردن خانه‌ها، خانواده‌هاي فلسطيني را نيز به خاک و خون مي‌کشند. نيروهاي اسرائيلي از ?? ژوئيه تهاجم زميني به غزه را نيز آغاز کردند.


همزمان با فرارسيدن روز بين‌المللي گراميداشت همبستگي و همدردي با کودکان و نوجوانان غزه، پايگاه جمع‌آوري کمک‌هاي مردمي در سطح استان برپا مي‌شود

صدا وسيماي مرکز قم نيز در راستاي رسالت رسانه اي خويش و با هدف انعکاس همدلي و نوع دوستي ملت ايران با مردم مظلوم فلسطين اقدام به پوشش اين برنامه نموده است.

عوامل اين برنامه:

تهيه کننده صبح: باقريان
گزارشگر: خاني
گوينده: ياوري
نويسنده: عبدالهي


تهيه کننده عصر : ياوري
گوينده: مهديزاده
گزارشگر: خاني
نويسنده: موگويي

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.