رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸

صدا وسيما دارویی آرامش بخش براي جامعه - روابط عمومی

 

 فرمانده نيروي انتظامي استان قم گفت: فعاليت هاي صدا وسيما مكمل ماموريت هاي ناجا است و در ايجاد آرامش و امنيت نقش بسزا و ويژه اي دارد.

به گزارش روابط عمومي صدا وسيماي مركز قم، سردار آقاخاني  فرمانده نيروي انتظامي استان قم با حضور در صدا وسيماي مركز قم از تعامل مثبت و سازنده رسانه ملي با نيروي انتظامي تقدير و تشكر كرد.

فرمانده نيروي انتظامي استان قم با بيان اينكه رسانه ملي به منزله ديده بان مردم است عنوان كرد: صدا وسيما در سال هاي دفاع مقدس نيز نقش اصلي ديده باني امت را بر عهده داشت  و هم اكنون نيز نقش و جايگاه ويژه اين مجموعه در ماموريت هاي ناجا بر هيچكس پوشيده نيست.

وي افزود: همچنين در فتنه 88 رسانه ملي توانست مظلوميت ناجا را به خوبي ترسيم كند و در اين ماجرا نقش روشنگري خود را به خوبي ايفا كرد.

سردار آقاخاني تصريح كرد: اولويت اول نيروي انتظامي ارتباط بيشتر با مجموعه صدا و سيما است و بايد موانعي كه در اين مسير وجود دارد به خصوص در بحث پليس فتا از ميان برداشته شود.

فرمانده نيروي انتظامي استان قم رسانه ملي را در حكم دارویی آرامش بخش براي جامعه عنوان كرد و گفت: فعاليت هاي صدا وسيما  مكمل ماموريت هاي ناجا است ودر ايجاد آرامش و امنيت نقش بسزا و ويژه اي دارد.

حجت الاسلام لطفي نياسر مديركل مركز قم در اين ديدار گزارشي از برنامه هاي صدا وسيما در حوزه هاي گوناگون به خصوص بخش‌هاي مرتبط با نيروي انتظامي ارائه كرد و از زحمات ناجا براي ايجاد امنيت در جامعه تشكر كرد.

 

آدرس کوتاه :