جهش تولید | جمعه، ۷ آذر ۱۳۹۹

صدا و سیمای مرکز قم بصیرت می‌دهد - روابط عمومی

 

 


صدا و سیمای مرکز قم بصیرت می‌دهد


صدا وسیمای مرکز قم به مناسبت یوم الله 9 دی و آغاز دهه بصیرت تدارک ویژه ای دیده است

به گزارش روابط عموی صدا وسیمای مرکز قم ، به مناسبت یوم الله 9 دی و آغاز دهه بصیرت برنامه  های ویژه رادیو و تلویزیونی از سیمای نور و رادیو قم پخش می شود و برای فضای مجازی و خبر نیز تدارک ویژه ای دیده شده است.

«تجلی بصیرت» عنوان برنامه ای است که به تهیه کنندگی محمد سعید مولوی نیا روز 9 دی  با موضوع بصیرت افزایی روی آنتن سیمای نور خواهد رفت. این برنامه همچنین به پوشش اجتماع مردمی حماسه نهم دی با سخنرانی آیت الله مصباح یزدی از مدرسه فیضیه به صورت زنده خواهد پرداخت.

برنامه «روشنا» به تهیه کنندگی مجتبی جانباز نیز به صورت ویژه به یوم الله نهم دی و حرکت پرشور مردم در راستای حمایت از نظام و سرکوب فتنه می‌پردازد. همچنین سخنرانی‌های  ایام دهه بصیرت در حرم مطهر حضرت معصومه سلام الله علیها نیز توسط سیمای مرکز قم پوشش داده می‌شود.

ویژه برنامه زنده رادیویی «روز ماندگار» به تهیه کنندگی حمید باقری از ساعت 9صبح  نهم دی شنوندگان رادیو قم را با  مراسم بزرگداشت حماسه یوم الله نهم دی و اجتماع مردمی در مدرسه فیضیه قم با سخنرانی آیت الله مصباح یزدی همراه خواهد کرد. برنامه‌های «چراغ بصیرت» و «حماسه بصیرت» نیز در ایام دهه بصیرت تقدیم مخاطبان صدای مرکز قم می‌شود. نمایش های کوتاه و میان برنامه‌هایی به صورت روایت، گزارش مردمی و بیانات مقام معظم رهبری درباره لزوم بصیرت افزایی و مقابله با فتنه در ایام دهه بصیرت پخش خواهد شدو

معاونت خبر صدا وسیمای مرکز قم نیز در یوم الله 9 دی حضور پرشور شرکت کنندگان در مراسم بزرگداشت این روز تاریخی را در قالب گزارش‌های خبری پوشش می‌دهد و مستند گزارشی با موضوع تحلیل حماسه 9 دی از بخش‌های خبری سیمای نور پخش خواهد شد. همچنین در ایام دهه بصیرت نشست های برگزار شده در استان با موضوع بصیرت افزایی و فتنه شناسی در اخبار قم  به اطلاع مخاطبان خواهد رسید. برنامه «گفتگوی خبری» سیمای نور هم متناسب با این ایام میزبان مسئولین و تحلیلگران و سیاسیون خواهد بود.

معاونت فضای مجازی مرکز قم نیز فعالیت های رسانه‌ای در قالب های متنوع مربوط به یوم الله 9 دی و دهه بصیرت تولید کرده و در این ایام منتشر خواهد کرد. از آن جمله می‌توان به تولید پوسترهای ویژه بصیرت افزایی، انیمشن نهال انقلاب با موضوع عبور انقلاب از حوادث با حمایت مردم، قطعات تصویری از بیانات مقام معظم رهبری درباره بصیرت مردم قم و حمایتشان از انقلاب و بیانات ایشان درباره فتنه شناسی و خواص با عنوان «این عمار» و «راه بصیرت»، دیالوگ‌های ماندگار فیلم های سینمایی، فتوکلیپ از حضور مردم در مراسم بزرگداشت 9 دی، اطلاع رسانی مراسمات و نماهنگ های تهییجی اشاره کرد.

 

آدرس کوتاه :


پل های ارتباطی با صداوسیمای قم

روابط عمومی
تلفن گویا:162, تلفن:32925000
 
واحد سيما
پيامك:30000251
تلفن: 42-32939040
واحد صدا
پيامك:30000252
تلفن: -32925000
واحد خبر
تلفن:32910550
پیامک: 30000253
باشگاه خبرنگاران جوان
تلفن:32941201
واحد سايت
 info[at]qom.irib.ir
تلفن مركزی (تلفنخانه)
321600
02532939040-42
 
آدرس مرکز
قم- بلوار امین - صداوسیمای مرکزقم
کدپستی: 3716646384 صندوق پستی 313 و 879