جهش تولید | جمعه، ۲۲ فروردین ۱۳۹۹

صدا و سیما سنگر دفاع از نظام و ولایت فقیه است - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

صدا و سیما سنگر دفاع از نظام و ولایت فقیه است


مدیرکل و جمعی از مدیران صدا و سیمای مرکز قم در دیدار با سرپرست استانداری قم بر تلاش این مرکز در ایجاد همدلی و همزبانی دولت و ملت تاکید کرد.

سرپرست استانداری قم در دیدار با مدیران صدا و سیمای مرکز قم عنوان کرد:

به گزارش روابط عمومی رادیو معارف، حجت الاسلام و المسلمین لطفی نیاسر مدیرکل صدا و سیمای مرکز قم و جمعی از مدیران ارشد این مرکز با فریدون همتی سرپرست استانداری قم دیدار کردند.

در این دیدار مدیرکل صدا و سیمای قم طی گزارشی با تاکید بر تلاش برای ایجاد همدلی و همگرایی دولت و ملت در تولید برنامه‌ها بر نقش همراهی استانداری قم با صدا و سیما برای معرفی جایگاه ملی استان قم تاکید کرد.

حجت الاسلام لطفی نیاسر با برشمردن وظایف خطیر صدا و سیما در معرفی و نمایش خدمات قوای سه گانه و نهادهای استانی، از سرپرست استانداری قم برای ارتباط با مردم استان از طریق برنامه‌ای ویژه دعوت کرد.

فریدون همتی سرپرست استانداری قم نیز در این دیدار ضمن استقبال از دعوت مدیر کل صداو سیمای مرکز قم برای ارتباط با مردم استان از طریق شبکه استانی نور نقش صدا و سیما را در ایجاد همدلی دولت و ملت بسیار مهم برشمرد.

وی در ادامه با اشاره به اعتماد رهبر معظم انقلاب به دولت تدبير و اميد، حمايت معظم له از تيم مذاكره كننده‌ي هسته اي در سخنراني اخير ايشان را مورد توجه قرار داد و افزود: صدا و سيما نقش موثري در تبيين ديدگاه هاي مقام معظم رهبري در رابطه با تيم مذاكره كننده‌ي ايراني داشت.

همتي با بيان اينكه صدا و سيما در مباحث استاني نيز بايد مروج اعتماد متقابل نظام اسلامي و مردم باشد اضافه كرد: صدا و سيما سنگر دفاع از نظام و ولايت فقيه است.

مشاور عالي وزير كشور حركت دولت را در مسير مشخص شده از سوي رهبر معظم انقلاب و آرمانهاي امام راحل دانست و خاطرنشان كرد: تلاش براي نمايش خدمات هر يك از قواي سه گانه، موجب افزايش مقبوليت نظام جمهوري اسلامي در بين مردم خواهد شد.

آدرس کوتاه :