جهش تولید | چهارشنبه، ۱۲ آذر ۱۳۹۹

صدور مجوز فعالیت 5 موسسه قرآن و عترت در قم - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

صدور مجوز فعالیت 5 موسسه قرآن و عترت در قم


مسئول دفتر قرآن و عترت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم گفت: پروانه فعالیت 5 موسسه فرهنگی قرآن و عترت برای فعالیت قرآنی در قم صادر شد.

مسئول دفتر قرآن و عترت اداره‌کل ارشاد قم خبر داد

حجت‌الاسلام علی‌اکبر شفیعی با صدور مجوز فعالیت موسسات قرآن و عترت جدید اظهار کرد: با صدور پروانه فعالیت پنج موسسه فرهنگی قرآن و عترت توسط معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی این موسسات با دریافت مجوز به صورت رسمی با رویکرد آموزشی قرآنی در قم پا به عرصه فعالیت گذاشتند.

وی به معرفی این پنج موسسه جدید پرداخت و گفت: موسسات نورالمجتبی قم با مدیر مسئولی سیدمحسن میرباقری، به سوی ظهور موعود با مدیر مسئولی محمدحسین رهنما، ریحانه الهی با مدیر مسئولی زهرا نجفی‌زاده، نور سراج مهدیه با مدیر مسئولی سیداحمد فاطمی‌نسب و همچنین موسسه انصار طاها با مدیر مسئولی حمزه علی اسلامی‌نسب، پنج موسسه فرهنگی قرآن و عترت هستند که به تازگی مجوز آنها صادر شده است.

شفیعی همچنین از تمدید پروانه سه موسسه فرهنگی قرآن و عترت در قم خبر داد و افزود: بنا به درخواست موسسه‌های قرآنی تمهید با مدیر مسئولی عبدالکریم بهجت‌پور، خادم عرشیان زمین با مدیر مسئولی فاطمه فرهادی و عاشقان بقیع غریب با مدیر مسئولی زهره شاطری و پروانه این سه موسسه نیز تمدید شد.

آدرس کوتاه :