جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

صعود تیم آریا گرانول قم به نیمه نهایی لیگ برتر تنیس نوجوانان کشور - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

صعود تیم آریا گرانول قم به نیمه نهایی لیگ برتر تنیس نوجوانان کشور


دبیر هیئت تنیس استان قم از راهیابی تیم تنیس آریا گرانول قم به مرحله نیمه نهایی رقابت‌های لیگ برتر تنیس نوجوانان باشگاه‌های کشور خبر داد.

دبیر هیئت تنیس استان قم خبر داد

سیدمقتدا خاتمی گفت: امسال چهار نماینده از هیئت تنیس استان قم در مسابقات لیگ برتر تنیس رده سنی نوجوانان باشگاه‌های کشور حضور دارند و با اینکه تمام نمایندگان قم عملکرد خوبی داشتند اما با توجه نتایج به دست آمده، اکنون یکی از این چهار تیم به مرحله نهایی رسیده است.

وی تصریح کرد: در چند سال اخیر به سبب برخورداری از بازیکنان نخبه و مستعد رده‌های سنی پایه در مسابقات لیگ و قهرمانی کشور حضور بسیار خوب و موفقی داشته‌ایم و عناوین ارزنده‌ای نیز نصیب تنیس قم شده و ان‌شاءالله از این دوره نیز حتما یک عنوان کسب خواهیم کرد.

خاتمی افزود: در سال‌های اخیر تیم‌های تنیس آقایان و بانوان قم در رده‌های سنی مختلف لیگ و قهرمانی کشور حضور یافته‌اند و نتایج بسیار خوبی نظیر کسب مقام در لیگ آینده‌سازان و همچنین صعود دو تیم بانوان قم به لیگ برتر تنیس بانوان کشور نصیب تنیس قم شده است.

وی با بیان اینکه امسال نیز شاهد موفقیت تنیس‌بازان قمی در رقابت‌های کشوری هستیم، بیان کرد: در حال حاضر مسابقات لیگ برتر تنیس رده سنی نوجوانان کشور در جریان است و این پیکارها بر اساس برنامه‌ریزی فدراسیون تنیس از هفتم مرداد ماه آغاز شده و تا پایان هفته ادامه دارد.

دبیر هیئت تنیس استان قم با اشاره به کیفیت بالای برگزاری این پیکارها، بیان کرد: هیئت تنیس استان‌ قزوین میزبانی این دوره از رقابت‌ها را بر عهده دارد و از بین چهار تیمی که به نمایندگی از هیئت تنیس استان قم راهی این رقابت‌ها شده، تیم آریا گرانول توانست به مرحله نیمه نهایی صعود کند.

وی عنوان کرد:‌ این دوره از مسابقات در حالی با حضور 12 تیم از استان‌های مختلف کشور برگزار می‌شود و بر اساس برنامه‌ریزی مسئولین برگزار کننده، مسابقات تنیس لیگ برتر نوجوانان کشور با هدف شناخت نفرات برتر به مدت 9 روز به طول خواهد انجامید.

خاتمی با اشاره به نحوه برگزاری این مسابقات، یادآور شد: مسابقات لیگ برتر نوجوانان کشور به صورت رفت و برگشت برای تیم‌های شرکت کننده برنامه‌ریزی شده است و به شکل متمرکز دور رفت آن در جریان است.

وی با اشاره به تنیس‌بازان اعزامی استان قم به این دوره از رقابت‌ها، اظهار کرد: سینا یوسف‌زاده، علی سیفی، ‌علی سید‌صالحی، امین ایمانی، سهیل زندی، ‌احسان حامدی و معین طاهری نمایندگان هیئت تنیس استان قم در این دوره از مسابقات محسوب می‌شوند، ضمن اینکه چند چهره مطرح نیز برای تقویت تیم‌های قم جذب کرده‌ایم.

دبیر هیئت تنیس استان قم یاد آور شد: تیم تنیس آریاگرانول در مراحل مختلف دور رفت این رقابت‌ها عملکرد بسیار خوبی داشت و توانست جواز حضور در مرحله نیمه نهایی را کسب کند، حالا این تیم برای به دست آوردن مجوز صعود به دیدار فینال و کسب مقام قهرمانی باید به مصاف تیم آکادمی تنیس ارومیه برود.

آدرس کوتاه :