جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

صعود پسران والیبالیست قم به نیمه نهایی مسابقات جوانان کشور - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

صعود پسران والیبالیست قم به نیمه نهایی مسابقات جوانان کشور


دختران جوان والیبالیست قم با قبول سه شکست متوالی از دور مسابقات قهرمانی کشور در قزوین از گردونه مسابقات خارج شد، تیم پسران والیبالیست قم با کسب سه پیروزی متوالی به مرحله نیمه نهایی رقابت‌های قهرمانی کشور صعود کرد.

اخبار کوتاه ورزشی استان قم

 مسابقات اسکیت سرعت قهرمانی استان قم در حالی به انجام خواهد رسید که این رقابت‌ها به نام هفته دولت نام‌گذاری شده است.

این دوره از رقابت‌ها درحالی‌که در سه رده سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان به انجام خواهد رسید که ‎آغاز رقابت‌ها ساعت 16 خواهد بود و برای معرفی نفرات برتر جدال‌ها تا ساعت 19 به طول خواهد انجامید.

ضرورت برگزاری مسابقات قهرمانی اسکیت سرعت استان از سوی هیئت اسکیت قم به منظور شناخت برترین‌های این رشته و جهت حضور و اعزام به مسابقات کشوری و همچنین جهت استعدادیابی و کشف نیروهای مستعد عنوان‌شده است.

این دوره از مسابقات امروز به میزبانی پیست کارتینگ غدیر از ساعت 16 الی 19 انجام می‌گردد.

حذف دختران والیبالیست قم در مسابقات جوانان کشور

تیم والیبال جوانان دختر قم در مسابقات والیبال جوانان کشور با قبول سه شکست متوالی در مرحله گروهی از حضور در ادامه این پیکارها بازماند و با حذف از این رقابت‌ها به استان برگشت.

تیم والیبال جوانان دختر قم در حالی در سومین دیدار خود در مسابقات جوانان کشور در استان قزوین با نتیجه 3 بر صفر برابر تیم قزوین شکست خورد که در دو دیدار گذشته خود مقابل تیم استان مرکزی و البرز نتیجه را واگذار کرد بود.

تیم والیبال قم که با نام ابریشم در این مسابقات حضور داشت دریک بازی تشریفاتی برابر والیبالیست‌های دختر قزوین به میدان رفت و در ست نخست 25 بر 23 بازنده از زمین خارج شد و در ادامه کار و در ست‌های دوم و سوم با امتیازات 25 بر 19 و 25 بر 20 نتیجه را واگذار کرد تا پذیرای سومین شکست خود در این دیدارها باشد.

در این دوره از رقابت‌ها زهره ضیایی کیا، محدثه پیش بین، زهرا لطفی، مریم رحمانی، هانیه قوی عهد، مریم رحیمی، فاطمه گل‌فشان، نازنین بشیری، یگانه علی‌آبادی، مریم حدادی، مطهره قمی و سپیده ساعتچی ترکیب تیم والیبال قم را تشکیل می‌دادند و مربیان این تیم سعیده خلیلی و لیلا خزایی بودند.

پیروزی پسران والیبالیست قم مقابل کردستان و یک گام تا فینال

تیم والیبال پسر جوانان قم بانتیجه سه بر یک از سد والیبالیست‌های کردستان عبور کرد تا با کسب سه پیروزی ارزشمند پی‌درپی به مرحله نیمه نهایی رقابت‌های دسته سه کشور صعود کرد.

تیم والیبال پسران قم در سومین دیدار خود در این رقابت‌ها مقابل میزبان این پیکارها سنندج صف آرایی کرد و سرانجام با کسب نتیجه 3 بر یک به سود خود زمین مسابقه را ترک کرد.

در ست نخست این دیدار تیم والیبال جوانان پسر استان قم توانستند 25 بر 23 پیروز شوند اما در ست دوم میزبان 25 بر 20 به برتری رسید تا کار در گیم شماری به‌تساوی بیانجامد.

در ست سوم بازیکنان قم توانستند بانتیجه قاطع 25 بر 18 حریف خود را شکست دهند و در مجموع ست شماری از حریف خود 2 بر یک نیز پیشی بگیریند و در ست سوم برتری 25 بر 15 از آن تیم قم شد تا در مجموع نیز 3 بر یک پیروز میدان باشد.

شاگردان سعید کاظمی در تیم والیبال استان قم مهدی فهیمی پور، میلاد رشیدی، حسین فیروز پور، سید محمدجواد قدسی، مهدی ودودی، علیرضا خدیوی، محمدمهدی رنجبر کامرانی، میثم صنیعی، رضا گودرزی، محمدامین قربانی ثانوی، وحید ابراهیمی و محمدحسین محمدی تبار هستند.

سرمربی تیم جوانان قم سعید کاظمی است و هادی دشتی به‌عنوان مربی و علی شطاری به‌عنوان مدیر تیم، نماینده والیبال قم در سنندج را همراهی می‌کنند./تسنیم

آدرس کوتاه :