جهش تولید | چهارشنبه، ۷ خرداد ۱۳۹۹

صفری هدایت تیم فوتبال جوانان صبای قم را بر عهده گرفت - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

صفری هدایت تیم فوتبال جوانان صبای قم را بر عهده گرفت


باشگاه فرهنگی ورزشی صبای قم هدایت تیم فوتبال جوانان صبا در فصل جدید رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال جوانان باشگاه‌های کشور را به یک مربی جدید سپرد.

صفری هدایت تیم فوتبال جوانان صبای قم را بر عهده گرفت

 

امسال سومین‌ سالی است که تیم فوتبال جوانان صبای قم قصد دارد به عنوان نماینده فوتبال استان قم در مسابقات لیگ دسته اول فوتبال جوانان باشگاه‌های کشور به میدان رفته و توان خود را برای صعود به لیگ برتر به کار بگیرد.

تیم فوتبال جوانان صبا برخلاف تیم‌های نوجوانان، امید و بزرگسالان صبای قم هنوز فرصت حضور در لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور را به دست نیاورده اما امسال با یک کادر فنی جدید و بهره‌گیری از بازیکنان نخبه قصد دارد با تمام توان برای صعود به لیگ برتر تلاش کند.

تقریبا سه سال قبل بود که تیم فوتبال جوانان صبای قم با کسب مقام قهرمانی رقابت‌های لیگ منطقه‌ای فوتبال جوانان باشگاه‌های کشور توانست مجوز صعود به بازی‌های لیگ دسته اول فوتبال جوانان ایران را کسب کند و امسال سومین دوره متوالی است که در لیگ دسته اول به میدان می‌رود.

در دو سال اخیر تیم فوتبال جوانان صبای قم بازی‌های خوبی در لیگ دسته اول فوتبال جوانان باشگاه‌های کشور به نمایش گذاشته اما عملکرد این تیم آنقدر قوی و مطمئن نبوده که بتواند با تمام توان به لیگ برتر صعود کند و به همین دلیل در لیگ دسته اول ماندگار شده است.

تیم فوتبال جوانان صبای قم باید از حدود یک ماه دیگر بازی‌های خود را در لیگ جدید آغاز کند، به همین دلیل از سوی باشگاه فرهنگی ورزشی صبای قم، اعضای کادر فنی تیم فوتبال جوانان صبای قم برای حضور در فصل جدید مسابقات لیگ دسته اول فوتبال جوانان باشگاه‌های کشور مشخص شدند.

هدایت تیم فوتبال جوانان صبای قم در فصل جدید مسابقات فوتبال باشگاه‌های دسته اول رده سنی جوانان کشور بر عهده محسن صفری خواهد بود، مربی‌ای که هنوز برای اهالی فوتبال چندان شناخته شده نیست و باید منتظر شروع بازی‌ها بود و عملکرد صبا را با هدایت این مربی بررسی کرد.

این در حالی است که داود عاصم‌آبادی یکی از فوتبالیست‌های قدیمی قم به همراه موسی محمدی از مربیان جوان فوتبال استان قم به عنوان مربی در کنار سرمربی تیم جوانان صبا حضور دارند و این تیم را برای فصل جدید لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور آماده می‌کنند.

با تشخیص کادر فنی تیم فوتبال جوانان صبای قم، داود خلیلی دروازه‌بان نام‌آشنای فوتبال و فوتسال قم که چند سالی است که در عرصه مربیگری فعالیت می‌کند به عنوان مربی دروازه‌بان‌های این تیم معرفی شده است، ضمن اینکه اصغر زرگر به عنوان سرپرست دیگر عضو کادر فنی و سرپرستی تیم جوانان صبا به شمار می‌رود.

تیم فوتبال جوانان صبای قم امسال برای در مسابقات لیگ دسته اول فوتبال نوجوانان باشگاه‌های کشور نماینده استان قم خواهد بود و برای کسب مجوز صعود به لیگ برتر به مصاف حریفان می‌رود، ضمن اینکه برنامه بازی‌ها و رقبای این تیم به زودی با اعلام فدراسیون فوتبال مشخص خواهند شد./ فارس

آدرس کوتاه :