جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

طرح تغییر اصلاح الگوی کشت در استان قم اجرا می‌شود - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

طرح تغییر اصلاح الگوی کشت در استان قم اجرا می‌شود


استاندار قم با اشاره به آغاز اجرای طرح اصلاح الگوی کشور گفت: از 6 ماه پیش گروه‌های مشاوره برای اجرای این طرح مشغول فعالیت هستند.

حجت الاسلام صالحی منش؛

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدصادق صالحی‌منش در پایان سفر معاون علمی و فناوری رئیس جمهور به استان قم در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به نتایجی که این سفر به دنبال داشت گفت: سفر معاون رئیس جمهور به قم اهمیت بسیاری داشت و امیدواریم که شاهد خیرات و برکات این سفر باشیم.

وی با اشاره به اینکه این سفر حدود یک ماه بعد از سفر رئیس جمهور به قم انجام شد اضافه کرد: این سفر نشان دهنده این است که دولت به حل مشکلات قم اهتمام جدی دارد.

استاندار قم با اشاره به اینکه در حوزه علوم انسانی اقتصادی کردن این علوم مورد توجه است گفت: در این زمینه نیز از دانشگاه‌ها حمایت خواهیم کرد.

وی با اشاره به اینکه معاون رئیس جمهور در این سفر در خصوص اصلاح الگوی کشت در استان توصیه‌هایی داشت اظهار کرد: در استان قم از 6 ماه پیش گروه‌های مشاور در این زمینه وارد عمل شده‌اند و طرح اصلاح الگوی کشت در قم آغاز شده است.

صالحی‌منش به فعالیت سازمان جهاد کشاورزی در این عرصه اشاره کرد و یادآور شد: باید در عرصه تغییر الگوی کشت شاهد بسیج همگانی باشیم.

استاندار قم در پاسخ به این سئوالی در خصوص انتخاب شهردار قم بیان کرد: شورای شهر در خصوص انتخاب شهردار در حال تصمیم گیری است و امیدواریم که نتایج خوبی به دست بیاید. شهرداری که برای قم انتخاب می‌شود باید مردمی و کارآمد باشد و امیدواریم که استان قم با همت همگان در مسیر کمال و ترقی حرکت کند.

آدرس کوتاه :