جهش تولید | جمعه، ۹ خرداد ۱۳۹۹

طرح طلایه‌‌داران امر به معروف و نهی از منکر اجرا می‌شود - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

طرح طلایه‌‌داران امر به معروف و نهی از منکر اجرا می‌شود


معاون تشکل‌های مردمی ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور از اجرای طرح طلایه داران امر به معروف و نهی از منکر در کشور خبر داد.

معاون ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور:

 سیدمهدی امینی در همایش توجیهی و آموزشی آمران به معروف و ناهیان از منکر که  در اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم برگزار شد، با اشاره به تصویب و ابلاغ قانون امر به معروف و نهی از منکر ابراز امیدواری کرد که این دو واجب الهی از مهجور بودن خارج شود.

معاون ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور اظهار داشت: مقام معظم رهبری از سال 72 با تعابیر مختلف، خطر تهاجم و شبیخون و ناتوی فرهنگی دشمن را گوشزد کردند ولی همه ما غفلت کردیم.

وی اقامه امر به معروف و نهی از منکر را راهکار مهم برای پیشگیری از جرم و گناه بیان کرد و افزود: به منظور صیانت از قانون امر به معروف و نهی از منکر، طرح طلایه داران در کشور اجرا می‌شود.

امینی به شیوه اجرای این طرح اشاره کرد و گفت: در این طرح گروه‌های 10 نفر آمران به معروف و ناهیان از منکر ساماندهی می‌شوند و به این افراد آموزش‌های مورد نیاز داده می‌شود.

معاون تشکل‌های مردمی ستاد امر به معروف و نهی از منکر تاکید کرد: این افراد با همدیگر ارتباط داشته و طبق قانون به تذکر لسانی و انتشار مطالب در فضای مجازی می‌پردازند./تسنیم

آدرس کوتاه :