رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۱ اسفند ۱۳۹۸

طلاب مدرسه فیضیه قم در سوگ شهادت امام صادق(ع) گریستند - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

طلاب مدرسه فیضیه قم در سوگ شهادت امام صادق(ع) گریستند


طلاب مدرسه فیضیه قم با حضور جمعی از مسئولان کشوری و آیات عظام در سوگ شهادت امام صادق(ع) به عزاداری پرداختند.

با حضور جمعی از مسئولان کشوری

 

مراسم عزاداری سالروز شهادت امام صادق(ع) همزمان با شهادت آن امام همام و با حضور جمعی از طلاب سه‌شنبه شب در مدرسه فیضیه برگزار شد.

دادستان کل کشور در این مراسم طی سخنانی به نقاط اشتراک وصیتنامه شهدای هشت سال دفاع مقدس اشاره کرد و افزود: این حضور و دلدادگی‌ها در پرتو آموخته‌ها و دانش آموخته‌های عالم عامل در مکتب امام صادق(ع) است؛ تفاوت اساسی میان روحانیت و مدعیان اصلاحیت بشری و روشنفکران این است که آن‌ها به مردم می‌گویند به سمت خوبی‌ها بروید اما روحانیت در این عرصه در قله قرار دارد زیرا می‌گوید به سمت خوبی‌ها بیایید.

حجت‌الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی از آمار بالای شهدای قشر روحانیت در هشت سال دفاع مقدس یاد کرد و گفت: علما پای میثاق‌های خود ایستادگی خواهند و برای تعالی جامعه اسلامی خواهند کوشید.

آیت‌الله محمدرضا گلپایگانی، مهدی صادقی استاندار قم، حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمود علوی وزیر اطلاعات، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی، آیت‌الله سید هاشم حسینی بوشهری مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور، آیت‌الله سید محمد سعیدی امام جمعه قم، آیت‌الله عباس کعبی عضو مجلس خبرگان رهبری، آیت‌الله محمدجواد فاضل‌لنکرانی رئیس مرکز فقهی ائمه اطهار(ع) و احمد امیرآبادی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در این مراسم حضور داشتند. / فارس

آدرس کوتاه :