رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۸

ظرفیت‌های نیروی انتظامی در راستای نشر عدالت در جامعه استفاده می‌شود . - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم


فرمانده نیروی انتظامی گفت: نیروی انتظامی تلاش می‌کند با حفظ اقتدار در برابر افرادی که امنیت کشور را مخدوش می‌کنند ایستادگی کرده و عدالت و رأفت در جامعه نشر داده شود.

فرمانده نیروی انتظامی در قم:

سردار حسین اشتری ، در آئین افتتاح و بهره برداری از استودیو خبر و مانیتورینگ که در ستاد فرماندهی نیروی انتظامی قم برگزار شد اظهار داشت: هفته نیروی انتظامی با شعار امنیت و آسایش و اقتدار پلیس آغاز شد، نیروی انتظامی تلاش می‌کند با همکاری و ارتباط با مردم به اهداف خویش برسد.

فرمانده نیروی انتظامی با تشریح عملکرد نیروی انتظامی در راستای افزایش امنیت جامعه افزود: کار ما برای مردم و خدمت به مردم است و افتخار نیروی انتظامی این است که در راستای خدمتگزاری به مردم فعالیت می‌کند و تنها برای امنیت و آسایش جامعه تلاش می‌کند.

سردار اشتری بیان کرد: استودیو خبر نیروی انتظامی قم امروز افتتاح شد که نشان دهنده این است که نیروی انتظامی از همه توان و ظرفیت خویش برای بهبود امنیت استفاده می‌کند و باید نتیجه این اقدامات خدمت به مردم و افزایش امنیت باشد.

وی با اعلام لزوم افزایش اعتماد در جامعه توسط نیروی انتظامی عنوان کرد: مقام معظم رهبری به موضوع اقتدار و مهربانی به مردم تأکید دارند، هدف ما مردم هستند و باید به‌گونه‌ای تلاش کنیم که با حفظ اقتدار در برابر افرادی که امنیت کشور را مخدوش می‌کنند، بایستیم و عدالت و رأفت در جامعه نشر داده شود.

فرمانده نیروی انتظامی با ابراز لزوم توجه بیشتر به شهر مقدس قم تصریح کرد: استان قم ویژگی خاصی دارد چون وجود بارگاه ملکوتی حضرت معصومه(س) سبب ارتقای جایگاه این شهر شده است و حضور مراجع و علما سبب شده تا این شهر مقدس از ارزش و اهمیت بیشتری برخوردار باشد.

سردار اشتری اظهار داشت: 60هزار نفر اتباع کشورهای دیگر از 120 کشور جهان در استان قم زندگی می‌کنند که این موضوع سبب می‌شود نیروی انتظامی در راستای ایجاد امنیت و آسایش این شهر مقدس اهتمام بیشتری داشته باشد.

وی با بیان اینکه نیروی انتظامی در راستای امنیت جامعه از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کند، گفت: نیروی انتظامی 13هزار شهید و 20هزار جانباز را تقدیم به انقلاب اسلامی کرد تا امنیت و آسایش در کشور حکم‌فرما شود و مردم در امنیت کامل باشند./تسنیم

آدرس کوتاه :