جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

عباس دانشی به عنوان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم انتخاب شد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

عباس دانشی به عنوان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم انتخاب شد


مدیر روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم گفت: حجت الاسلام و المسلمین عباس دانشی به عنوان مدیرکل فرهنگ و اسلامی استان قم انتخاب شد.

حجت الاسلام و المسلمین عباس دانشی

حسین محمودی روز چهارشنبه درگفت وگویی اظهارداشت: آیین تکریم و معارفه مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی قم روز شنبه دهم مردادماه با حضورسید عباس صالحی،معاون امور فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و حسین نوش آبادی،معاون حقوقی و پارلمانی و محمد مهدی احمدی، مدیرکل امور استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیران و مسوولان استانی و همچنین جمعی از اصحاب فرهنگ و هنر درتالار شهید آوینی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می شود.

وی درخصوص علت این تغییر مدیریتی گفت: حجت الاسلام ایزدپناه بیستم اردیبهشت ماه سال جاری نامه استعفای خود را به منظور نامزدی در انتخابات مجلس شورای اسلامی تقدیم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی کرد.

محمودی افزود: وی این موضوع را پیش از این نیز با آقایان دکتر منفرد، دکتر نوش آبادی، دکتر احمدی و برخی دیگر از مسوولان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مطرح کرده و پیشنهاد داد که خوب است این وزارتخانه همکاران دیگری که زمینه شرکت درانتخابات مجلس را دارند، برای خدمت در خانه ملت تشویق کند تا از سیاستها و برنامه های فرهنگ ناب محمدی دولت تدبیر و امید، حمایت و پشتیبانی کنند.

مدیر روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم تصریح کرد: پس از تقدیم این استعفانامه، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خطاب به ایشان دستور داد چون تا زمان الزام قانونی به استعفا از مدیریت، زمان زیادی مانده است لذا تا آن زمان به کار خود ادامه دهید.

محمودی ادامه داد: پس از این دستور، با توجه به رسیدن مهلت قانونی الزام استعفای مدیران مشاغل ملی برای شرکت در انتخابات، مدیرکل ارشاد قم درنامه ای دیگر خطاب به آقای جنتی، درتاریخ 23 خردادماه سال جاری مجددا درخواست پذیرش استعفا کرد که وی با استعفای

حجت الاسلام ایزدپناه از مشاور وزیر که پست ملی است موافقت و تاکید کرد ایشان تا تعیین مدیرکل جدید به کار خود ادامه دهند.

وی افزود: درنهایت با مشورت حجت الاسلام والمسلمین ایزدپناه، وزیر محترم با انتخاب حجت الاسلام والمسلمین عباس دانشی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان به عنوان مدیرکل جدید ارشاد قم موافقت کرد

آدرس کوتاه :