رونق تولید ملی | جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۸

عبدالحسینی نماینده کاراته قم در جام باشگاه‌های آسیا شد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

عبدالحسینی نماینده کاراته قم در جام باشگاه‌های آسیا شد


ملی‌پوش اسبق کاراته در میادین بین‌المللی، آسیایی و جهانی نماینده قم در مسابقات 2015 کاراته قهرمانی جام باشگاه‌های آسیا شد.

به میزبانی ازبکستان؛

این چهره نام‌آشنا و مطرح در بین خانواده کاراته قم و کشورمان مجید عبدالحسینی است که در دهه 1370 از چهره‌های درخشان کاراته در ترکیب تیم ملی کشورمان بود و مدال‌های رنگارنگی از میادین داخلی و برون‌مرزی کسب کرده است.

عبدالحسینی در آن سال‌ها در کنار چهره‌هایی همچون سعید آشتیان، مهدی عموزاده، مهدی جعفری و علیرضا کتیرایی به سرمربیگری مربی خوش‌نام کاراته استان قم از چهره‌های موفق و درخشان تیم ملی کاراته کشورمان بود و اکنون در کسوت مربیگری تجربیات خود را در اختیار قهرمانان این رشته قرار می‌دهد.

مجید عبدالحسینی مربی ارزنده کاراته استان قم اکنون مدیر و مربی باشگاه کاراته آوای‌رزم استان محسوب می‌شود و علاوه بر اینکه مربی تیم ملی کاراته نوجوانان، جوانان و امید زیر 21 سال کشورمان است، در رقابت‌های سوپر لیگ کاراته باشگاه‌های کشور نیز مربیگری می‌کند.

عبدالحسینی با تجربه سال‌ها حضور در مسابقات بین‌المللی،‌ آسیایی و جهانی اکنون یکی از اعضای کادر فنی تیم کاراته دانشگاه آزاد اسلامی تهران به شمار می‌رود و همراه با این تیم به مسابقات کاراته 2015 قهرمانی جام باشگاه‌های آسیا اعزام شده است.

این در حالی است که امسال رقابت‌های کاراته قهرمانی جام باشگاه‌های آسیا به میزبانی کشور ازبکستان برگزار می‌شود و براساس اعلام فدراسیون کاراته کشورمان کاراته‌کاهای کشورمان از امروز در جریان دومین دوره این جام معتبر آسیایی برابر حریفان به روی تاتامی خواهند رفت.

این رقابت‌ها به مدت 2 روز در شهر تاشکند ازبکستان برگزار خواهد شد در حالی که 3 تیم ایرانی دانشگاه آزاد اسلامی، گیلان و اصفهان برای حضور در این پیکارها اعزام شده‌اند و تیم کاراته دانشگاه آزاد اسلامی در حالی گام به این مسابقات گذاشته که مجید عبدالحسینی مربی مطرح کاراته قم را در اختیار دارد.

مجید عبدالحسینی علاوه بر اینکه در حال حاضر مربی تیم کاراته دانشگاه آزاد اسلامی است، سال گذشته هدایت تیم ملی کاراته رده سنی امید کشورمان در مسابقات قهرمانی زیر 21 سال آسیا را بر عهده داشت و امسال نیز یکی از اعضای کادر فنی تیم ملی به شمار می‌رود.

این در حالی است که یک بار دیگر اردوی تیم ملی کاراته رده سنی امید زیر 21 سال ایران با دعوت کادر فنی تیم از بهترین‌های ایران تشکیل شده تا پشتوانه‌های تیم ملی کاراته بزرگسالان ایران با تمام توان خود را برای رقابت‌های مهم برون‌مرزی سال 1394 آماده کنند.

همچنین کاراته‌کاهای مستعد باشگاه آوای رزم قم که زیر نظر قهرمان سابق و ارزنده کاراته ایران و جهان یعنی استاد مجید عبدالحسینی تمرین می‌کنند، سال 93 را با کسب موفقیت‌های متعدد پشت سر گذاشته‌ و توانستند در 2 رویداد بین‌المللی نیز مدال کسب کنند.

کاراته‌کاهای باشگاه آوای‌رزم قم امسال به رقابت‌های بین‌المللی در ارومیه و مسابقات بین‌المللی کاپ ایران زمین اعزام شده و مجموعا با درخشش خود 16 مدال رنگارنگ به دست بیاورند، ضمن اینکه چیزی حدود 2 برابر این مدال‌ها را از مسابقات قهرمانی کشور به خود اختصاص دادند.

آدرس کوتاه :