جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

عربده‌کشی های آمریکا هیچ تاثیری در اراده ایران ندارد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

عربده‌کشی های آمریکا هیچ تاثیری در اراده ایران ندارد


عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به ایستادگی همیشگی ملت ایران گفت: عربده‌کشی های آمریکا هیچ تاثیری در اراده ایران ندارد.

آیت الله حسن ممدوحی:

آیت الله حسن ممدوحی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در خصوص اینکه چرا تهدیدات آمریکاییان بعد از مذاکرات همچنان ادامه دارد، گفت: این اقدام دشمنان تنها یک عربده‌کشی دورادور است.

وی بیان کرد: این اقدام‌ها که همه دنیا از آن با خبرند، یک بازی و نقشه کاریکاتوری بیشتر نیست چون خود می‌دانند دنیای جدید، دنیای جنگ نیست و با از بین رفتن کوچکترین معادلات معلوم نیست چه چیزی سر جای خود باشد.

ممدوحی با بیان اینکه ما تا به حال جز دروغ و دغل و حقه چیزی از آمریکا ندیده‌ایم، ادامه داد: کسی فریب این تهدیدات را نمی‌خورد و همه این کشور را می‌شناسند و هیچ یک از وعده وعیدهای آنان عملی و موثر نیست.

وی در پاسخ به این سئوال که وظیفه هیئت مذاکره‌کننده در مقابله با تهدیدات آمریکاییان چیست گفت: هیئت مذاکره‌کننده باید خط قرمزها را بشناسد و اگر آنها از خط قرمزهای ما عبور کردند باید از ارتباط با آنها خودداری کنند و این مسئله تنها وابسته به نظر خود هیئت مذاکره‌کننده است.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه تنها راه پیروزی، پیروی از رهبر و قرآن است افزود: باید بدانیم تا زمانی در تمام عرصه‌ها پیشتاز خواهیم بود که در مسیر قرآن و اسلام حرکت کنیم و هرگاه تخطی کنیم ضرر خواهیم کرد.

وی گفت: دشمنان بدانند که تهدیدات هرگز بر ملت ایران اثری ندارد بلکه تهدیداتشان تقویت‌کننده است و تقویت ما سبب بازدارندگی می‌شود./ فارس

آدرس کوتاه :