جهش تولید | چهارشنبه، ۱۲ آذر ۱۳۹۹

عزیزی فاتح مسابقات تیراندازی با کمان قهرمانی قم شد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

عزیزی فاتح مسابقات تیراندازی با کمان قهرمانی قم شد


دبیر هیئت تیراندازی با کمان استان قم از پایان پیکارهای تیراندازی با کمان قهرمانی قم و تجلیل از نفرات اول تا سوم این دوره از مسابقات خبر داد.

پس از پایان رقابتها؛

احمد فتحی گفت: برگزاری رقابت‌های استانی رشته تیراندازی با کمان از جمله اقدامات مهمی است که در سال جاری جزء اولویت‌های درجه اول تقویم سالانه هیئت تیراندازی با کمان قم محسوب می‌شود.

وی ادامه داد: برگزاری مسابقات استانی محاسن زیادی دارد، از جمله اینکه به هیئت و مربیان این امکان را می‌دهد که بیش از پیش با ظرفیت‌ها و استعدادهای موجود در این رشته آشنا شوند و از سوی دیگر در مواقع لزوم برای تشکیل تیم به منظور حضور در پیکارهای قهرمانی کشور نفرات شاخص را گزینش کنیم.

دبیر هیئت تیراندازی با کمان استان قم افزود: نتیجه برگزاری رقابت‌های استانی این است که کمانداران در اسفندماه سال گذشته در جریان رقابت‌های تیراندازی با کمان قهرمانی کشور که حکم انتخابی تیم ملی را نیز داشت خوب و موفق ظاهر شدند و در جمع بر‌ترین‌ها قرار گرفتند.

وی یادآور شد: هر دو تیم مردان و بانوان هیئت تیراندازی با کمان استان قم به رقابت‌های قهرمانی کشور اعزام شدند و موفقیت‌های ارزنده‌ای توسط کمانداران قم در مسابقات تیراندازی با کمان قهرمانی کشور به دست آمد و سهمیه تیم ملی نیز گرفتیم.

فتحی تصریح کرد: قم در رشته تیراندازی با کمان استعدادهای خوبی دارد و با توجه به کارهای آموزشی که هیئت در دست اقدام دارد قطعاً در ورزش تیراندازی با کمان به زودی توانایی رسیدن به سکوهای بر‌تر در میادین مختلف داخلی و برون مرزی را داریم.

دبیر هیئت تیراندازی با کمان استان قم ادامه داد: امسال تیراندازی با کمان قم رقابت‌های مهمی پیش‌رو دارد و کمانداران قم نیز با انگیزه حضور موفق در مسابقات تیراندازی با کمان قهرمانی کشور فعالیت خوبی در برنامه‌های تمرینی و همچنین مسابقات استانی دارند.

وی اضافه کرد: با توجه به درخشش کمانداران قم در مسابقات اخیر قهرمانی کشور،اکنون انگیزه کافی و وافی در بین تمام شرکت کنندگان وجود دارد که در سطح استان به آمادگی کامل رسیده و با درخشش در رقابت‌های قهرمانی استان در مسابقات کشوری نیز حضور موفقی داشته باشند.

فتحی در ادامه به کیفیت مطلوب رقابت‌های تیراندازی با کمان قهرمانی قم اشاره کرد و افزود: این دوره از مسابقات قرار بود در دو رشته ریکرو و کامپوند برگزار شود، اما به دلیل اینکه در کامپوند به حد نصاب لازم نرسیدیم، رقابت‌ها فقط در رشته ریکرو به انجام رسید.

وی خاطرنشان کرد: رقابت‌های تیراندازی با کمان قهرمانی استان قم در رشته ریکرو مسافت 30 متر به انجام رسید و شرکت کنندگان در تلاش برای کسب عناوین بر‌تر رقابت جذابی داشتند تا اینکه مهدی عزیزی در جایگاه نخست ایستاد و قهرمان شد، محمد میرزایی مقام نایب قهرمانی را کسب کرد و مسعود سیلانی به مقام سوم دست یافت تا پرونده این رقابت‌ها بسته شود.

آدرس کوتاه :