جهش تولید | جمعه، ۹ آبان ۱۳۹۹

علت جدایی‌ام از ماهان تندیس، بازی در جام باشگاه‌های آسیا بود‌ - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

علت جدایی‌ام از ماهان تندیس، بازی در جام باشگاه‌های آسیا بود‌


بازیکن ملی پوش تیم فوتسال ماهان تندیس قم با بیان اینکه قراردادی ۲ ساله با قهرمان لیگ بر‌تر منعقد کرده است، گفت: علت جدایی‌ام از ماهان تندیس، بازی در جام باشگاه‌های آسیا بود.

عروجی عنوان کرد؛

ابوالقاسم عروجی اظهار داشت: 2 فصل پیش در آغاز دوران فعالیت ماهان تندیس قم در لیگ بر‌تر فوتسال با این تیم قرارداد 2 ساله‌ای بستم و‌‌ همان طور که باشگاه ماهان اعلام کرده این قرارداد تا پنجم شهریور اعتبار دارد.

وی افزود: ملاک پایان قرارداد، تاریخ درج شده در قرارداد نیست بلکه فصلی است که در آن لیگ بر‌تر به پایان می‌رسد و براساس پیگیری‌هایی که داشته‌ام، پس از پایان فصل بازیکن آزاد شده‌ام و نظر کمیته فوتسال هم همین است.

بازیکن ملی پوش تیم فوتسال ماهان تندیس قم گفت: در چنین شرایطی برای پیوستن به تاسیسات دریایی نیازی به رضایت نامه نداشتم و موضع باشگاه ماهان تندیس درباره اینکه من کماکان بازیکن این تیم هستم نادرست است.

عروجی بیان کرد: با توجه به این موضوع، باشگاه ماهان تندیس ملزم به ارائه برگ تسویه من برای ثبت قرارداد با تیم تاسیسات دریایی است و در صورتی که از این کار امتناع کند، کمیته انضباطی به این موضوع ورود پیدا می‌کند.

وی عنوان کرد: قراردادی 2 ساله با تیم تاسیسات دریایی بسته‌ام و دلیل اینکه این تیم را از میان پیشنهاداتم انتخاب کردم بازی در جام باشگاه‌های آسیا همراه با تاسیسات دریایی و نزدیک بودن محل تمرین و مسابقات این تیم به قم بود.

بازیکن ملی پوش تیم فوتسال ماهان تندیس قم تصریح کرد: علت دیگری که تاسیسات را برای ادامه فوتسالم انتخاب کردم حضور وحید شمسایی در این تیم بود و می‌خواستم کار کردن با وحید شمسایی را تجربه کنم.

عروجی خاطرنشان کرد: برای تیم فوتسال ماهان تندیس و هواداران خوب فوتسال قم که سال‌ها پشتیبان من بودند آرزوی موفقیت دارم و آن‌ها نقش مهمی در پیشرفت من داشته‌اند.

آدرس کوتاه :