رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۸

عمران و آبادانی یکی از مسائل مهم استان قم است - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم


استاندار قم عمران و آبادی را یکی از مسائل مهم این استان دانست و گفت: باید با نظارت دقیق و جدیت بیش از پیش زمینه های تسریع در پیشرفت پروژه های عمرانی فراهم شود.

حجت الاسلام صالحی منش؛

حجت الاسلام والمسلمین محمد صادق صالحی منش در نشستی با معاونین، مدیران و مشاورین استانداری قم ،جذب اعتبارات عمرانی و جاری را در پیشبرد اهداف استان بسیار مهم و ضروری تلقی و خاطرنشان کرد: باید ضمن دریافت اعتبارات عمرانی، مسئله معیشت و رفاهیات کارمندان نیز بیشتر مورد توجه قرار گیرد

وی درادامه نقش مشاورین در تصمیم گیریهای کلان استان را بسیار موثر دانست و گفت: آنان هریک در زمینه ای تخصصی دارای اطلاعات و توانمندیهای بالایی هستند لذا مدیران استانداری باید از ظرفیت این افراد استفاده حداکثری داشته باشند.

وی دربخش دیگری از سخنان خود ضرورت برگزاری جلسه شورای اداری در محضر مراجع عظام تقلید را مورد تاکید قرار داد و تصریح کرد: مدیران شورای اداری در دیدار با مراجع عظام از دغدغه های حوزه و مردم مطلع شده و می توانند در زمینه ی حل آنها گام های موثری بردارند.

صالحی منش با اشاره به نامگذاری امسال به عنوان دولت و ملت، همدلی و همزبانی توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی تصریح کرد: این همدلی باید پیش از مردم بین کارکنان دستگاه های اجرایی و در راس آنها استانداری برقرار باشد.

وی نقش محوری استانداری در نظارت و هماهنگی عملکرد دستگاه های اجرایی خاطرنشان کرد: مدیران باید خود به قانون پایبند بوده و این مسئله را در دستگاه های اجرایی متبوع خود نیز مورد نظر داشته باشند.

استاندار قم ، آینده نگری و پیش بینی صحیح نسبت به وقایع آتی را از ویژگی های مدیران موفق توصیف و اضافه کرد: مهمترین مسئله سیاسی امسال بحث انتخابات است که امیدواریم با مدیریت صحیح و احترام حقوق شهروندان شاهد حماسه ای سیاسی در استان باشیم.

آدرس کوتاه :