جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

عملکرد خوبی در نیم‌فصل لیگ فوتسال کشور داشتیم - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

عملکرد خوبی در نیم‌فصل لیگ فوتسال کشور داشتیم


سرمربی تیم فوتسال آتلیه‌طهران قم گفت: پایان خوشی در نیم‌فصل مرحله گروهی مسابقات لیگ فوتسال کشور داشتیم و با تمام توان جایگاه خوبی تا این مرحله کسب کرده‌ایم.

سرمربی تیم فوتسال آتلیه‌طهران قم:

سیدمهدی غیاثی امروز در قم، تصریح کرد: از اینکه تیم فوتسال آتلیه‌طهران قم در دور رفت از مرحله گروهی مسابقات لیگ دسته دوم فوتسال باشگاه‌های کشور دارای جایگاه خوبی شد خوشحالم زیرا در برابر مردم فوتسال‌دوست قم شرمنده نشدیم.

وی ادامه داد: در آغاز فصل جدید مسابقات لیگ دسته دوم فوتسال باشگاه‌های کشور با توجه به اینکه مدت زمان کوتاهی تمرین کرده‌ بودیم با ناهماهنگی وارد بازی‌ها شدیم و نتیجه بازی نخست در مقابل آرش‌نوین ایرانیان نیز نشان داد که شرایط خوبی نداریم ولی به آینده تیم امیدوار بودم و خوشبختانه اکنون در صدر جدول هستیم.

سرمربی تیم فوتسال آتلیه‌طهران قم با بیان اینکه با تلاش بازیکنان موفق شدیم در نیم‌فصل نخست بازی‌ها جایگاه خوبی کسب کنیم، تصریح کرد: ما به غیر از دیدار با تیم آرش‌نوین ایرانیان که خوب نبودیم و باختیم، در بازی برابر تیم فوتسال سن‌ایچ ساوه حقمان بود که ببریم ولی در نهایت مساوی کردیم.

وی افزود: بازیکنان از هفته دوم در تمام مسابقات، بازی خوبی را به نمایش گذاشتند و برای ما بازی در خانه خود یا میهمانی حریفان فرقی نمی‌کرد، به همین خاطر توانستیم در خانه دو حریف سرسخت یعنی پدافند اصفهان و سهند مرکزی پیروز شویم و از میهمانی مقاومت شهرکرد نیز نتیجه بسیار خوبی بگیریم.

غیاثی با بیان اینکه این تیم در دور برگشت مسابقات لیگ دسته دوم فوتسال نیز با آمادگی بالا به مصاف حریفان خواهد رفت، اظهار کرد: مدیریت باشگاه حمایت خوبی از تیم دارد و امیدوارم در نیم‌فصل دوم نیز امتیازات مورد نیاز را برای صعود به مرحله نهایی کسب کنیم و در نهایت به لیگ دسته اول فوتسال برویم.

وی ابراز کرد: ما در دور برگشت بازی‌های سخت و حساس‌تر را در خانه انجام می‌دهیم که این برای تیم آتلیه‌طهران یک امتیاز مثبت است، بازیکنان ما نیز به هماهنگی خوبی دست یافته‌اند و مجموعا تمام شرایط فراهم است که بتوانیم به هدف اصلی خود که صعود به لیگ دسته اول فوتسال کشور است، دست یابیم.

سرمربی تیم فوتسال آتلیه‌طهران قم با اشاره به کیفیت بالای رقابت‌های امسال لیگ دسته دوم فوتسال باشگاه‌های کشور خاطرنشان کرد: حریفان بسیار خوبی در این گروه حضور دارند و تیم ما در دور برگشت با توجه به شناختی که از آنها پیدا کرده قطعا با قدرت بیشتری به میدان خواهد رفت.

وی خاطرنشان کرد: از اینکه در نیم‌فصل موفق شدیم با ارائه توانمندی‌های جوانان با استعداد و آینده‌دار فوتسال قم نسلی جدید از بین نیروهای مستعد قمی نیز معرفی کنیم، بسیار خوشحالم و امیدوارم این روند ادامه یابد.

تیم فوتسال آتلیه‌طهران قم در هفته پایانی از نیم‌فصل نخست مرحله گروهی مسابقات لیگ دسته دوم فوتسال باشگاه‌های کشور با نتیجه 5 بر یک در اراک از سد تیم سهند مرکزی گذشت و با کسب 11 امتیاز از 6 مسابقه صدرنشین گروه دوم این بازی‌ها شد.

آدرس کوتاه :