رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۸

عملکرد شهید منصوری در نیم فصل نخست رضایت بخش نبود. - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم


سرمربی تیم فوتسال شهید منصوری قرچک با بیان اینکه در نیم فصل نخست با بداقبالی زیادی روبرو بودیم و بازیکنان محروم و مصدوم زیادی روی دست ما ماند گفت: عملکرد شهید منصوری در نیم فصل نخست رضایت بخش نبود.

سرمربی تیم فوتسال شهید منصوری قرچک:

رضا داورزنی پس از شکست تیمش برابر یاسین پیشروی قم در لیگ بر‌تر فوتسال اظهار داشت: بازی از نظر فنی در سطح و کیفیت بالایی برگزار شد و ما پیش از این هم می‌دانستیم کهدر قم بازی سختی در پیش داریم و استراتژی خوبی برای این بازی انتخاب کرده بودیم.

وی افزود: در حال اداره کردن بازی بودیم که گل نخست را دریافت کردیم اما توانستیم به بازی برگردیم و در ‌‌نهایت در روزی که دروازه‌بان ما در وضعیت ایده آل قرار نداشت بازی را واگذار کردیم.

سرمربی تیم فوتسال شهید منصوری قرچک گفت: به تیم یاسین پیشرو تبریک می‌گویم زیرا امروز بهتر از تیم ما بازی کردند و از موقعیت‌های خود به مراتب بهتر از ما بهره بردند و مزد این برتری را گرفتند.

داورزنی در پاسخ به سوال خبرنگار تسنیم درباره میانگین سنی بالای تیمش بیان کرد: میانگین سنی تیم ما بالا نیست زیرا‌‌ همان طور که بازیکن مسن و باتجربه داریم به‌‌ همان نسبت بازیکن جوان و در رده سنی امید هم در اختیار داریم اما در مقاطع زمانی خاصی از بازی مجبور به استفاده از بازیکنان باتجربه تیم هستیم و همین مواقع میانگین سنی تیم بالا می‌رود و در همین میانگین سنی، توانستیم بازی را برگردانیم و بازی 3 بر یک باخته را به تساوی بکشانیم.

وی درباره عملکرد شهید منصوری در نیم فصل نخست لیگ بر‌تر عنوان کرد: از عملکرد شهید منصوری در نیم فصل راضی نیستم زیرا این تیم، تیم بزرگی است و همه از شهید منصوری قرچک انتظار دارند که نتایج بهتری بگیرد.

سرمربی تیم فوتسال شهید منصوری قرچک تصریح کرد: امسال با بداقبالی زیادی روبرو بودیم و بازیکنان محروم و مصدوم زیادی روی دست ما ماند و  3 بازیکن ما که به تازگی از بند مصدومیت‌‌ رها شده بودند در ترکیب قرار گرفتند و طبیعی بود که در آمادگی ایده آل قرار نداشته باشند.

داورزنی خاطرنشان کرد: از نظر سرعت بازی در شرایط دلخواه نبودیم که علت آن هم به آماده نبودن بازیکنان ما پس از رهایی از مصدومیت باز می‌گردد./تسنیم

آدرس کوتاه :