جهش تولید | جمعه، ۹ خرداد ۱۳۹۹

عملکرد یاسین‌پیشرو را غیرمنصفانه نقد می‌کنند - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

عملکرد یاسین‌پیشرو را غیرمنصفانه نقد می‌کنند


سرمربی تیم فوتسال یاسین‌پشرو قم برخی نقد‌ها از عملکرد تیم فوتسال یاسین‌پشرو قم را غیرمنصفانه دانست و گفت: افرادی که برای ما حاشیه‌سازی می‌کنند، امتحان پس‌ داده و کاملا شناخته شده‌اند.

سرمربی تیم فوتسال یاسین‌پشرو قم:

 

سیدمهدی غیاثی امروز در قم، اظهار کرد: تیم ما برای بازی هفته دهم لیگ برتر فوتسال مقابل شهروند ساری شرایط خوبی دارد، ما دو هفته بازیکنی نظیر مسلم اولاد‌قباد را در شرایط مطلوب جسمانی در اختیار نداشتیم‏، دروازه‌بان اصلی تیم مصدوم بوده و در بازی اخیر نیز علیرضا وفایی که بازیکن کلیدی تیم است، به دلیل آسیب‌دیدگی مقابل آذرخش بندرعباس به میدان نرفت و حتی ممکن است به این بازی هم نرسد.

وی ادامه داد: ما در شرایطی وارد بازی‌های هفدهمین دوره لیگ برتر فوتسال شدیم که با برخی محدودیت‌ها مواجه بودیم‏، حتی تیم ما ابتدا با نام دیگری وارد لیگ شد و همه می‌دانند به دلیل مشکلات و عدم وجود اسپانسر نتوانستیم در شروع لیگ، برای پست‌های مختلف بازیکنان مورد نظر را جذب کنیم.

سرمربی تیم فوتسال یاسین‌پشرو قم بیان کرد: تیم ما از هفته سوم لیگ برتر مورد حمایت یاسین‌پیشرو قرار گرفت و چنانچه این اتفاق زودتر رخ می‌داد، قطعا تیم قوی‌تری می‌بستیم، ولی با این شرایط کار را شروع کردیم، در هر صورت ما داریم کارمان را انجام می‌دهیم، اگر برخی افراد اعم از عوامل داخلی و خارجی بگذارند و این تیم را وارد حاشیه نکنند.

وی تصریح کرد: قبول دارم که تیم ما در سه هفته اخیر امتیازات ارزشمندی از دست داده، اما این اتفاق ممکن است در طول فصل برای هر تیمی پیش بیاید، ما در غیاب چند بازیکن اصلی خود با آذرخش بندرعباس سه بر سه مساوی کردیم و اکنون هم در مکان چهارم جدول هستیم.

غیاثی تاکید کرد: چطور می‌شود یک دفعه و یک شب مانده به مسابقه در برخی رسانه‌ها اینگونه به تیم و باشگاه یاسین‌پیشرو قم حمله می‌‌کنند و مسئولان باشگاه، کادر فنی و بازیکنان تیم ‌را زیرفشار قرار می‌دهند، قطعا این رفتار پسندیده نیست.

وی عنوان کرد: همه می‌دانند افرادی که پشت این موضوع قرار دارند، امتحان پس داده‌اند و هیچ جایگاهی در فوتسال ندارند، چه اتفاقی می‌افتد که یک رسانه بعد از دو ماه سکوت به یک باره به این تیم می‌پردازد و یک شب مانده به مسابقه هفته دهم، منتقدانه و غیرمنصفانه وارد می‌شود و کادر فنی و بازیکنان یاسین‌پشرو را وارد حاشیه کرده و زیرفشار می‌گذارد، این رفتار آنها جای سئوالات زیادی را باقی می‌گذارد.

سرمربی تیم فوتسال یاسین‌پشرو قم یادآور شد: راجع به مطلبی که در رسانه دیگر نوشته شده، باید بگویم این پایگاه هنوز نمی‌داند که ما در چه جایگاهی از جدول هستیم و امتیاز چه مقدار است، ما 12 امتیازی و ششم جدول نیستیم،‏ دوستان عزیز ما تا پایان هفته نهم با 13 امتیاز چهارم جدول هستیم و این نشان از عدم آگاهی این پایگاه خبری نسبت به مسائل روز فوتسال است.

وی خاطرنشان کرد: با وجود اینکه دست به چنین مسائلی زده می‌شود و این حاشیه‌ها را ایجاد می‌کنند، با تمام قوا کار می‌کنیم، خوشبختانه برخی از مصدومان تیم به ترکیب اصلی بازگشته‌اند و چنانچه ما تمام نفرات خود را در اختیار داشته باشیم، مطمئنا در ادامه لیگ با قدرت حرکت خواهیم کرد.

غیاثی بیان کرد: ما در نیم‌فصل با توجه به هماهنگی‌هایی که با مسئولان باشگاه داشته‌ایم، قطعا تیم را تقویت می‌کنیم و تلاش خواهیم کرد که اهداف باشگاه را تامین کرده و جامه عمل بپوشانیم، ضمن اینکه جا دارد از حمایت‌های رئیس هیئت مدیره و علی رحمانی مدیرعامل باشگاه صمیمانه تشکر کنم که به ما برای کار و تلاش بیشتر به منظور رساندن تیم به جایگاه واقعی خود دلگرمی می‌دهند.

وی با تاکید بر اینکه نباید غریبه‌ها برای ما تصمیم بگیرند، تصریح کرد: من به عنوان یک مربی خواهش می‌کنم که رسانه‌ها و کارشناسان فوتسال ما را منصفانه قضاوت و نقد کنند و به هیچ عنوان مورد تاثیر حرف‌های دیگران قرار نگیرند و جامعه فوتسال قم هم با یکدلی و همدلی اجازه ندهند این تیم وارد حاشیه شود.

سرمربی تیم فوتسال یاسین‌پشرو قم اظهار کرد: یاسین‌پیشرو متعلق به مردم قم است و تمام سعی ما این خواهد بود که حق فوتسال قم را با اعتماد به جوانان قمی و استفاده از تمام ظرفیت‌های فوتسال استان بگیریم و این مهم تنها با حمایت مسئولان یاسین پیشرو، مردم قم، رسانه‌ها و کارشناسان فوتسال امکان‌پذیر است./ فارس

آدرس کوتاه :