جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

غرفه «گوهری در صدف» در حرم حضرت معصومه (س) افتتاح شد‌ - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

غرفه «گوهری در صدف» در حرم حضرت معصومه (س) افتتاح شد‌


مراسم افتتاح غرفه «گوهری در صدف» پیش از ظهر امروز همزمان با روز ملی عفاف و حجاب با حضور آیت الله سعیدی امام جمعه قم در حجره ۲۹ صحن امام رضا (ع) واقع در حرم مطهر حضرت معصومه (س) برگزار شد.

با حضور آیت الله سعیدی؛

مراسم افتتاح غرفه «گوهری در صدف» همزمان با روز ملی عفاف و حجاب با حضور آیت‌الله سعیدی امام جمعه قم در حجره 29 صحن امام رضا (ع) واقع در حرم مطهر حضرت معصومه (س) برگزار شد.

در این مراسم آیت‌الله سعیدی با اشاره به اهمیت حفظ عفاف و حجاب در جامعه اظهار داشت: این مسئله از ارکان ابتدایی اجتماعی است که سابقه آن به زمان آفرینش حضرت آدم و حوا بر می‌گردد.

امام جمعه قم با اشاره به اینکه باید در زمینه عفاف و حجاب کارگاه‌های آموزشی برگزار شود افزود: راه اندازی این غرفه در حرم مطهر باید به گونه‌ای باشد که جوانان با حضور در آن و کارگاه های با این موضوع با حجاب آشنا شوند.

حجت‌الاسلام علی فتح‌الله‌زاده، رئیس اداره مشاوره و پاسخگویی نیز در این باره گفت: برپایی کارگاه روشی جهت انتقال محتوا برای مخاطب است که کاربردی مؤثر در احساس، اندیشه و رفتار افراد دارد و به همین دلیل این کارگاه‌ها در حرم حضرت معصومه برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه غرفه گوهری در صدف، همه روزه صبح ساعت 11:30 و عصر ساعت 19 برای بازدید علاقه‌مندان دایر است افزود: در این طرح اولویت با عوامل فرهنگی و کارکنان حرم است تا نیروها در پاسخگویی به شبهات، سؤالات و دغدغه های زائران و مجاوران توانایی لازم را کسب کنند.

آدرس کوتاه :