جهش تولید | جمعه، ۲۲ فروردین ۱۳۹۹

غرفه گوهری در صدف در حرم بانوی کرامت آغاز به کار کرد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

غرفه گوهری در صدف در حرم بانوی کرامت آغاز به کار کرد


غرفه گوهری در صدف همزمان با روز ملی عفاف و حجاب با حضور تولیت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام‌الله علیها، در حرم مطهر گشایش یافت.

با حضور آیت‌الله سعیدی

به نقل از روابط عمومی و تبلیغات آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س)، آیت‌الله سیدمحمد سعیدی، در این مراسم که در حجره 29 صحن امام رضا علیه‌السلام برگزار شد، بر اهمیت حفظ عفاف و حجاب تأکید و اظهار کرد: موضوع عفاف و حجاب یک موضوع ابتدایی و اجتماعی است که سابقه تاریخی آن به زمان آفرینش آدم و حوا باز می‌شود.

وی با ابراز امیدواری نسبت به تأثیرگذاری برگزاری کارگاه‌های عفاف و حجاب در این حجره گفت: افرادی که وارد این کارگاه می‌شوند، باید با معارف حقه اهل‌بیت علیهم‌السلام در موضوع حجاب آشنا شوند تا عفاف و حجاب را در خود نهادینه کنند.

در ادامه این مراسم، آیت‌الله سعیدی به همراه جمعی از مدیران و مسئولان آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه (س)، با حضور بر سر مزار آیت‌الله شیخ محمدتقی بافقی، از مبارزان علیه کشف حجاب دوره پهلوی اول که در مسجد بالاسر حرم مطهر مدفون است، با اهدای تاج گل و قرائت فاتحه، از مقام این مجاهد عفاف و حجاب تجلیل کردند.

حجت‌الاسلام علی فتح‌الله‌زاده، رئیس اداره مشاوره و پاسخگویی درباره این کارگاه گفت: برپایی کارگاه روشی برای انتقال محتوا برای مخاطب است که کاربردی مؤثر در احساس، اندیشه و رفتار افراد دارد.

وی افزود: غرفه گوهری در صدف، همه روزه صبح ساعت 11 و 30 دقیقه و عصر از ساعت 19 فعال است.

// فارس

آدرس کوتاه :