سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

غریبانه رادیو قم در سوگ مولای متقیان - روابط عمومی

 

 


غریبانه رادیو قم در سوگ مولای متقیان


رادیو قم برای روز شهادت مولای متقیان امیر المومنین علی علیه السلام دو ویژه برنامه زنده پخش می کند.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قم، ویژه برنامه های زنده  «غریبانه» و «در سوگ مولا» به ترتیب در صبح و عصر روز شهادت مولای متقیان علی علیه السلام تقدیم مخاطبان رادیو قم می‌شود.

«غریبانه» عنوان ویژه برنامه زنده ای است که از ساعت 10 تا 12 جمعه 26 اردیبهشت 99 مصادف با سالروز شهادت امیر مومنان علی علیه السلام تقدیم مخاطبان خواهد شد. در این ویژه برنامه نیز حجت الاسلام محمد مهدی عباسی آغوی پژوهشگر حوزه به تبیین موضوع سیره زندگانی حضرت علی علیه السلام به ویژه اهتمام ویژه ایشان به یتیم نوازی، مواسات و دستگیری از نیازمندان پرداخته می‌شود و راه های گسترش این سیره علوی در جامعه امروز مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت. این برنامه نیز به تهیه کنندگی سید محسن کاظمی، گویندگی فاطمه احمدیان، گزارشگری شهاب الدین اشرفی و نویسندگی سکینه میری روی آنتن رادیو قم می رود.

ویژه برنامه زنده «در سوگ مولا» نیز که از ساعت 17 تا 19 جمعه 26 اردیبهشت 99 مصادف با روز شهادت حضرت علی علیه السلام از رادیو قم پخش می شود با حضور استاد محمد رضا رمزی اوحدی کارشناس و استاد دانشگاه به ویژگی های شخصیتی آن حضرت به ویژه رفتارهای ایشان در خانواده و سیره تربیتی و رفتاری ایشان با فرزندان و بستگان می پردازد.این برنامه به تهیه کنندگی حسن نوروز زاده و با گویندگی محبوبه فرهادی، گزارشگری فهیمه کرمی و نویسندگی الهام مهرآئین تقدیم مخاطبان رادیو قم خواهد شد.

 

 

آدرس کوتاه :