رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۱ اسفند ۱۳۹۸

فانوس - رادیو قم

 

 

معرفی برنامه های رادیو قم

فانوس

فانوس


  • تهیه کننده: محسن صباغ زاده
  • تنظیم متن برای رادیو: منیره ماشااللهی
  • صدابردار: الهه حیدری
  • گوینده: علی فرحناک

شب اتفاقی نیست، فانوس روشن کن!

فانوس ، برنامه رمان خوانی دفاع مقدس ، از رادیو قم، موج کرامت و مهربانی. فانوس رادیو قم، شب ها را برای خواندنِ صفحاتی از برگهایِ پُر خاطره و حماسه تاریخ دفاع مقدس، روشن می کند و یاد شهیدانِ استان قم و ایران اسلامی ، ستاره های فروزان و فانوس روشن ِ هر شب این برنامه است!

علاقه مندان به کتابهای دفاع مقدس ، میتوانند هر شب ، راس ساعت 23:00، زیر نور فانوسِ رادیو قم ، صفحاتی از رشادتها و مقاومتها و از خودگذشتگی هایِ شهدا، جانبازان، آزادگان، ایثارگران و خالقانِ حماسه های دفاع مقدس را مطالعه کنند!صفحاتی که به قلم توانای ِ نویسنده ی برنامه, تبدیل به متن رادیویی شده و توسط هنرمند تونا؛استاد علی فرحناک خوانده می شود.

تا کنون بسیاری از کتابهای دفاع مقدس از جمله رمان های مطرح و پُر فروش در این حوزه مانند: مجموعه کتابهای قصه فرماندهان، قاطر چی ها ، رفاقت به سبک تانک و ترکشها گرایم را گرفتند، کتابهای مورد توجه رهبر معظم انقلاب که بر آنها تقریظ نگاشتند، ازجمله: خاکهای نرم کوشک ، فرمانده من، جنگ پابرهنه ، پایی که جا ماند و عباس دست طلا و کتابهای فرماندهان شهید استان قم مانند: شهیدان زین الدین، کلهری، بنیادی، حمراسی، کلهری، نبوی ، حیدریان و عاصمی زیر نور فانوس معرفی و خوانده شده !

همراهی شما با رادیو قم، روشنای این فانوسه!

 

سال تولید: 1396
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.