جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹

فاکتورهای بومی در طرح توسعه ورزش همگانی قم در نظر گرفته شود. - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

فاکتورهای بومی در طرح توسعه ورزش همگانی قم در نظر گرفته شود.


استاندار قم با بیان اینکه ورزش همگانی یک تشریک مساعی و حرکت جمعی است گفت: فاکتورهای بومی در طرح توسعه ورزش همگانی قم در نظر گرفته شود.

استاندار قم:

 سید مهدی صادقی در نخستین جلسه شورای عمومی ورزش همگانی قم اظهار داشت: نیاز به ورزش همگانی امروز نیازی ضروری برای مردم است و در صورتی که بتوانیم مشارکت بیشتری ایجاد کنیم می‌توانیم جامعه شاداب تری داشته باشیم.

وی افزود: در طراحی برنامه توسعه ورزش همگانی در کشور ما و به طور کلی در هر مکانی غیر از فاکتورهای علمی، باید مسائل و فاکتورهای بومی باید مورد نظر قرار گیرد و با توجه به این فاکتور‌ها برنامه ریزی لازم صورت پذیرد.

استاندار قم گفت: کمبود ورزش و نشاط حاصل از ورزش سبب ایجاد بزهکاری شده است و ورزش قهرمانی و همگانی می‌تواند شادابی را به جامعه ما تزریق کند.

صادقی بیان کرد: هر برنامه مثبتی در زمینه ورزش همگانی یا فعالیت اجتماعی دیگر تا عادت نشود نمی‌تواند استمرار داشته باشد و ما باید به سمتی برویم که ورزش همگانی جزئی از زندگی مردم شود.

وی عنوان کرد: برای حل مشکلات طرح توسعه ورزش همگانی قم و بررسی دقیق این موضوع کارگروه ویژه‌ای با محوریت بررسی کار‌شناسی این طرح ایجاد شود و دستگاه‌ها نیز برای پیشرفت در این طرح همکاری کنند.

استاندار قم تصریح کرد: ورزش همگانی یک تشریک مساعی و حرکت جمعی است و اعتقاد من این است که وضعیت فعلی ورزش همگانی باید تغییر کند و قدم‌هایی هر چند کوچک برداشته و از شتاب زدگی پرهیز شود تا آمادگی لازم برای رشد قابل توجه این بخش فراهم شود.

صادقی خاطرنشان کرد: پیشنهاد ورزش صبحگاهی در 3 روز هفته برای کلیه دستگاه‌ها پیشنهاد خوبی است و از این طریق تحول قابل توجهی در ورزش کارمندی و کارگری ایجاد می‌شود./تسنیم

آدرس کوتاه :