رونق تولید ملی | شنبه، ۲۷ مهر ۱۳۹۸

فرنگی‌کاران بخت جدی کسب مدال از مسابقات آسیایی هند هستند - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم


رئیس هیئت کشتی قم با ابراز امیدواری نسبت به کسب دومین مدال بین‌المللی کشتی قم در سال ۹۴ از تورنمنت ترکیه گفت: فرنگی کاران بخت جدی کسب مدال از مسابقات آسیایی هند هستند.

حلوایی خبر داد؛

محسن حلوایی اظهار داشت: تیم منتخب کشتی فرنگی نوجوانان کشورمان در حالی در تورنمنت محمود آتالای و یاشار ارکان ترکیه شرکت می‌کند که از قم، مهدی قربانی در این رقابت‌ها حضور می‌یابد و امید زیادی به کسب مدال در دسته سبک وزن دارد.

وی افزود: تورنمنت کشتی محمود آتالای و یاشار ارکان در رده سنی نوجوانان در شهر ازمیر ترکیه برگزار می‌شود و امیدوار به کسب دومین مدال بین‌المللی کشتی قم در سال 94 در این دوره از رقابت‌ها هستیم.

رئیس هیئت کشتی استان قم گفت: کادر فنی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان کشورمان اسامی نفرات اعزامی به این رقابت‌ها را اعلام کرده است و بر این اساس مهدی قربانی از قم در وزن 42 کیلوگرم به همراه امید آرامی در این مسابقات حضور می‌یابد.

حلوایی بیان کرد: 2 فرنگی کار قمی در مسابقات کشتی نوجوانان آسیا در هند شرکت می‌کنند و قرار است در اردوی انتخابی و آماده‌سازی حضور یابند که محمد جواد رضایی و علیرضا نجاتی به ترتیب در اوزان 46 و 50 کیلوگرم نمایندگان استان قم در اردوی جدید تیم ملی نوجوانان هستند.

رئیس هیئت کشتی استان قم عنوان کرد: در وزن 46 کیلوگرم محمد جواد رضایی فرنگی کار آینده دار قمی با  سعید ارجمند از فارس و جواد فرزاد عیبی از خوزستان برای اعزام به هند رقابت می‌کند و  در وزن 50 کیلوگرم علیرضا نجاتی از قم با محمدرضا مختاری از فارس در اردو حضور دارد.

حلوایی خاطرنشان کرد: رقابت‌های کشتی آزاد و فرنگی قهرمانی نوجوانان آسیا روزهای 21 تا 24 خردادماه در شهر دهلی نو هند برگزار می‌شود و فرنگی کاران بخت جدی کسب مدال از مسابقات آسیایی هند هستند ضمن این که در صورت کسب مدال از این مسابقات توسط نمایندگان کشتی قم، نخستین مدال‌های آسیایی کشتی قم در سال 94 به‌دست می‌آید.

آدرس کوتاه :