رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۶ اسفند ۱۳۹۸

فریدی قم را صاحب طلای دو و میدانی نوجوانان کشور کرد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

فریدی قم را صاحب طلای دو و میدانی نوجوانان کشور کرد


محمدرضا فریدی با کسب مقام نخست ماده ۴۰۰ متر، قم را صاحب طلای دو و میدانی نوجوانان کشور کرد.

در رقابتهای قهرمانی کشور؛

مسابقات دو و میدانی قهرمانی کشور امروز در شرایطی با کسب دو مدال خوشرنگ برای نمایندگان قم برگزار شد که محمد رضا فریدی دو و میدانی کار شایسته قمی موفق به کسب نشان طلای این مسابقات شد.

فریدی در مسابقات دو و میدانی قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی برای شرکت در المپیک نوجوانان آسیا در قطر، روی پیست رفت و موفق شد در ماده ۴۰۰ متر، پیش از تمام رقبای خود به خط پایان رسیده و صاحب گردن آویز طلا شود.

این دو و میدانی کار جوان که در ۲ ماده ۲۰۰ و ۴۰۰ متر رقابت می کند بخت زیادی برای کسب مدال از مسابقات آسیایی قطر دارد و پس از شرکت در مسابقات ۴۰۰ متر، در ماده ۲۰۰ نیز روی پیست خواهد رفت.

علی کشاورز نیز دیگر دو و میدانی کار قمی بود که در ماده ۴۰۰ متر با مانع به مقام سوم و مدال برنز رسید تا دومین مدال قمی ها در جدول مدال های مسابقات قهرمانی کشور به دست آید.

امیر محمد فرشادی نیز در ماده ۱۰۰ متر موفق به کسب مدال نشد و در این ماده به مقام چهارم رسید تا شانس کسب حداقل یک مدال برنز را برای تیم دو و میدانی قم از دست بدهد.

محسن سالاری در پرش با نیزه، امیرفرشادی در ماده ۱۰۰و۲۰۰ متر، علی سلامتیان در ماده ۱۱۰ متر با مانع، سجاد وکیل در ماده ۴۰۰ متر و علی کشاورز در ماده ۱۱۰ و۴۰۰ متر و محمدرضا فریدی در مواد ۲۰۰ و ۴۰۰ متر نفرات تیم دو و میدانی قم در مسابقات قهرمانی نوجوانان کشور را تشکیل می‌دهند در حالی که هدایت این تیم بر عهده محمدرضا اسحاقی است.

آدرس کوتاه :