جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

فعالیت بیش از ۲۵۰ مرکز تحت نظارت بهزیستی در قم - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

فعالیت بیش از ۲۵۰ مرکز تحت نظارت بهزیستی در قم


مدیر کل بهزیستی استان قم از فعالیت بیش از ۲۵۰ مرکز تحت نظارت بهزیستی در قم خبر داد و گفت: هیچ کدام از مراکز تحت پوشش این سازمان تعطیل نشده است.

سلیقه عنوان کرد؛

رضا سلیقه گفت: اخیرا گزارش‌هایی مبنی بر بسته شدن یکی از مراکز بهزیستی قم منتشر شده که صحت ندارد و نه تنها مرکزی تعطیل نشده بلکه یک مرکز در سال جدید به مجموعه بهزیستی اضافه شده است.

وی گفت: در استان قم بیش از ۲۵۰ مرکز تحت نظارت سازمان بهزیستی مشغول به فعالیت هستند که از این تعداد هفت مرکز دولتی و بقیه غیر دولتی فعال هستند.

مدیرکل بهزیستی قم عنوان کرد: در برخی گزارش‌ها آمده که بهزیستی مرکز کار درمانی و شنوایی سنجی خود را تعطیل کرده که این خبر واقعیت ندارد.

وی ادامه داد: مرکز شنوایی سنجی بهزیستی به مکان دیگری در اطراف میدان رسالت منتقل شده تا در فضای بزرگتر و مناسب‌تر در خدمت مراجعین باشد.

سلیقه اضافه کرد: مرکز دورشهر همچنان پابرجاست و به ارائه خدماتی همچون بینایی سنجی، مددکاری، مشاوره‌های حضوری و تلفنی، مشاوره ژنتیک، دفتر پیشگیری از اعتیاد، دفتر پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و غیره می‌پردازد.

وی گفت: با توجه به اتمام قراردادی که بهزیستی بابت کار درمانی با یک موسسه داشته، بحث کاردرمانی در چهار مرکز دیگر بهزیستی در سطح استان در حال انجام است.

آدرس کوتاه :