جهش تولید | دوشنبه، ۱۲ خرداد ۱۳۹۹

فعالیت نمایندگی 32 رسانه در استان قم - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

فعالیت نمایندگی 32 رسانه در استان قم


مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم از فعالیت 17 نمایندگی خبرگزاری و 15 نمایندگی روزنامه در استان خبر داد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم خبر داد

حجت الاسلام عباس دانشی ظهر امروز در مراسم گرامیداشت روز خبرنگار که در تالار معصومیه فرمانداری قم برگزار شد، با اشاره به سالروز شهادت، شهید صارمی، اظهار کرد: روز شهادت این شهید بزرگوار روز خبرنگار نامگذاری شده است.

وی افزود: حل برخی از مشکلات خبرنگاران نیازمند توجه مسئولان و نمایندگان خبرگزاری‌ها و رسانه‌ها است و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز در خصوص بیمه خبرنگاران آمادگی کامل دارد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم با اشاره به دوران پس از تحریم گفت: در این دوران رسانه‌ها نیازمند تقویت هستند و از همین رو مدیران دستگاه‌های اجرایی باید توجه ویژه‌ای به رسانه‌ها داشته باشند.

حجت‌الاسلام دانشی تصریح کرد: نامگذاری روز شهادت شهید صارمی به عنوان روز خبرنگار الهام بخش این است که خبرنگاران در مسیر شهادت و ایثار گام برمی‌دارند.

وی با اشاره به اینکه با اشاره به اینکه 17 نمایندگی خبرگزاری، 15 نمایندگی روزنامه و 269 رسانه مکتب در قم فعال هستند گفت: 270 نفر از خبرنگاران قمی عضو خانه مطبوعات هستند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم با اشاره به اینکه امیدواریم رسانه‌های استان رشد کمی و کیفی داشته باشند، گفت: خبرنگاران چشم بیدار جامعه هستند. / فارس

آدرس کوتاه :