جهش تولید | شنبه، ۱۶ فروردین ۱۳۹۹

فعالیت ویژه خانه ژیمناستیک قم در فصل تابستان - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

فعالیت ویژه خانه ژیمناستیک قم در فصل تابستان


رئیس هیئت ژیمناستیک استان قم از آمادگی این هیئت برای استقبال از علاقمندان به رشته ورزشی ژیمناستیک خبر داد و گفت: خانه ژیمناستیک قم به صورت ویژه در فصل تابستان فعالیت می‌کند.

رئیس هیئت ژیمناستیک استان قم خبر داد

غلامرضا ملکی امروز در قم، اظهار کرد: با پایان امتحانات دانش‌آموزان و شروع ایام اوقات فراغت، بدون تردید یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های والدین این است که چگونه این ایام را به بهترین شکل ممکن برای فرزندان خود برنامه‌ریزی کنند.

وی ادامه داد: برنامه‌ریزی نکردن برای اوقات فراغت دانش‌آموزان تا آغاز سال تحصیلی بعد قطعا ممکن است مشکلاتی را برای فرزندان هر یک از خانواده‌ها به وجود بیاورد، پس بهتر است که تمامی شهروندان برای فرزندان خود برنامه‌ای مدون برای گذران بهینه این ایام داشته باشند.

رئیس هیئت ژیمناستیک استان قم اضافه کرد: ما خانواده‌ها و عموم شهروندان را به ثبت نام فرزندان خود در فعالیت‌های ورزشی توصیه می‌کنیم زیرا با حضور در برنامه‌های ورزشی هم روحیه و جسم دانش آموزان سالم می‌ماند و هم اینکه استعدادهای این عزیزان در ورزش‌های مختلف شناسایی می‌شود.

وی تصریح کرد: رشته‌ای همچون ژیمناستیک که به عنوان ورزش مادر شناخته می‌شود بدون تردید می‌تواند در تابستان و اوقات فراغت، لحظاتی شاد و با نشاط را برای رده‌های سنی مختلف اعم از خردسالان، نونهالان، نوجوانان و جوانان به وجود بیاورد، ضمن اینکه موجب می‌شود استعدادهای نهفته نیز شناخته شوند و در سطح قهرمانی نیز به کار گرفته شوند که این یک اتفاق بسیار خوب و خوشایند برای نسل آینده جامعه است.

ملکی خاطرنشان کرد: ما فعالیت‌های ویژه اوقات فراغت در رشته ژیمناستیک را با تلاش تمام همکارانم در هیئت ژیمناستیک استان قم برنامه‌ریزی و تدوین کرده‌ایم و این فعالیت‌ها علاوه بر اینکه در طول سال به صورت مستمر و دائم در جریان است برای این ایام به صورت ویژه انجام می‌شود.

وی یادآور شد: خانه ژیمناستیک قم واقع در خیابان انسجام و همچنین سالن اختصاصی ژیمناستیک واقع در مجموعه ورزشی تختی منطقه دورشهر مکان‌هایی هستند که به فعالیت‌های هیئت ژیمناستیک استان قم اختصاص دارد و برنامه‌های آن زیر نظر هیئت انجام می‌شود.

رئیس هیئت ژیمناستیک استان قم با بیان اینکه تعداد زیادی دیگر از سالن‌ها در سطح شهر آماده میزبانی و پذیرایی از علاقمندان به این رشته هستند، اضافه کرد: علاقه‌مندان به رشته ژیمناستیک می‌توانند با هیئت ژیمناستیک واقع در مجموعه ورزشی تختی قم ارتباط برقرار کنند.

وی خاطرنشان کرد: اطلاعاتی کامل از مراکز آموزش ژیمناستیک در سطح استان و همچنین شرایط ثبت نام در ترم تابستان به همراه آدرس دقیق، زمان‌های مراجعه و شماره تماس مراکز زیر پوشش این هیئت در اختیار تمام علاقمندان به ژیمناستیک قرار داده می‌شود.

ملکی با اشاره به برگزاری کلاس مربیگری ژیمناستیک هنری آقایان در قم عنوان کرد:‌ یک دوره کلاس مربیگری ژیمناستیک هنری درجه 3 ویژه آقایان در قم برگزار شد در حالی که تدریس آن را بیژن جوانبخت بر عهده داشت.

// فارس

آدرس کوتاه :