جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱ آبان ۱۳۹۹

فعالیت کانون‌ها نباید به فصل تابستان محدود شود - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

فعالیت کانون‌ها نباید به فصل تابستان محدود شود


مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان قم گفت: فعالیت کانون‌ها نباید به فصل تابستان محدود شود؛ برخی از کانون‌ها در عرصه‌های مختلف فرهنگی حرکت‌های گسترده‌ای انجام داده که این حرکت‌ها بازده‌ استانی داشته است.

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان قم

حجت‌الاسلام والمسلمین سعید روحانی دوشنبه شب در دوره آموزشی مدیران کانون‌های جدید التاسیس با تاکید بر اینکه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد در تابستان سال جاری فعالیت‌های چشمگیری انجام داده‌اند عنوان کرد: ویژه برنامه‌های تابستانی فرصت مناسبی برای جذب نیروهای جدیدی در کانون‌هاست.

وی اضافه کرد: فعالیت کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد نباید به فصل تابستان محدود شود؛ برخی از کانون‌ها در عرصه‌های مختلف علمی و فرهنگی حرکت‌های گسترده‌ای انجام داده که این حرکت‌ها بازدهی‌های استانی داشته است.

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان قم از ویژگی‌های کانون برتر یاد کرد و گفت: مدیران کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد باید از نیروهای سنین مختلف برای پیشبرد امور استفاده کرده و مدیریت مناسبی را در کانون‌های خود اجرایی کنند.

وی با بیان اینکه 20 گروه سرود جدید در کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان قم تشکیل می‌شود یادآور شد: برنامه‌ریزی‌های تفریحی مناسبی برای کانون‌ها انجام شده است که مدیران با مراجعه به دبیرخانه می‌توانند از این امکانات استفاده کنند.

موسوی به برگزاری اردوی راهیان نور غرب اشاره کرد و افزود: در سال جاری دفترچه خدمات دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان قم تهیه شده است و مدیران کانون‌ها می‌توانند از امکانات بیان شده در این دفترچه استفاده کنند.

آدرس کوتاه :