جهش تولید | دوشنبه، ۱۲ خرداد ۱۳۹۹

فعالیت ۱۳۷ نانوایی آزاد پز در قم - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

فعالیت ۱۳۷ نانوایی آزاد پز در قم


رئیس اتحادیه صنف نانوایی‌های قم از فعالیت ۱۳۷ واحد نانوایی آزاد پز در قم خبر داد و گفت: نظارت بر این مراکز تنها در زمینه کیفت و ساعت کاری فعالیت است.

دهناد خبر داد؛

سید جواد دهناد به ساعت کاری نانوایی‌ها در قم همز اشاره کرد و گفت: ساعات کار نانوایی‌های سنگک صبح‌ها از ساعت ۸ الی ۱۳ و بعد از ظهرها از ساعت ۱۴ تا زمان افطار است و نان سنگک با وزن ۴۵۰ گرم نیز به قیمت ۶۵۰ تومان در قم عرضه می‌شود.

وی درباره قیمت نان‌های کنجدی که در ماه رمضان رونق بیشتری دارند، گفت: کارگر نانوایی برای اضافه کردن کنجد به نان می‌تواند ۱۵۰ تومان دستمزد دریافت کند.

رئیس اتحادیه صنف نانوایی‌های قم در عین حال قیمت دقیقی را برای نان سنگک کنجدی که این روزها در نانوایی‌ها با نرخ‌های متفاوت حتی هر قرص نان بین هزار تا ۲ هزار تومان عرضه می‌شود اعلام نکرد.

وی در ادامه به فعالیت سایر نانوایی‌ها اشاره کرد و گفت: هر قرص نان بربری با وزن ۶۳۰ گرم به قیمت ۶۰۰ تومان است و ساعات کار این نانوایی‌ها نیز صبح‌ها از ساعت ۱۱ الی ۱۳ و بعد از ظهرها از ساعت ۱۵ الی ۱۷ است.

دهناد، فعالیت نانوایی‌های تافتون و لواش را نیز از ساعت ۱۱ الی ۱۳ و ۱۵ الی ۱۷ اعلام کرد.

وی در ادامه به فعالیت ۷۲۱ واحد نانوایی شهری و ۱۰۶ نانوایی روستایی در قم اشاره کرد و گفت: ۱۳۷ نانوایی به صورت آزاد پز در حال فعالیت هستند که نظارت بر آنها تنها در زمینه کیفت و ساعت کاری فعالیت است.

آدرس کوتاه :