جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۱ خرداد ۱۳۹۹

فقدان ثبات مدیریت معضل اصلی توسعه شهر قم است/ ضرورت تسریع در پروژه‌های عمرانی نیمه‌تمام قم - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

فقدان ثبات مدیریت معضل اصلی توسعه شهر قم است/ ضرورت تسریع در پروژه‌های عمرانی نیمه‌تمام قم


مدیر حوزه‌های علمیه با اشاره به معضل عدم ثبات مدیریتی در قم تدوین برنامه بلندمدت استان را در این راستا راهگشا دانست و بر ضرورت تسریع در پروژه‌های عمرانی نیمه‌تمام قم تاکید کرد.

آیت‌الله حسینی‌بوشهری:

 به نقل از روابط عمومی استانداری قم فریدون همتی سرپرست استانداری قم با آیت‌الله سید هاشم حسینی‌بوشهری مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور دیدار و گفت‌وگو کرد.

آیت‌الله حسینی‌بوشهری در این دیدار با اشاره به ویژگی‌های مذهبی قم، وجود حرم کریمه اهل بیت (س) و حوزه‌های علمیه را مورد توجه قرار داد و گفت: این ویژگی‌ها قم را به ام القرای جهان تشیع تبدیل کرده است.

وی عقب‌ماندگی چند دهه‌ای استان قم را مورد توجه قرار داد و با بیان اینکه این محرومیت از زمان رژیم پهلوی بر قم تحمیل شده است، افزود: مسئولان قم باید با جذب اعتبارات ملی این عقب‌ماندگی‌ها را جبران کنند.

امام جمعه قم در ادامه با اشاره به معضل عدم ثبات مدیریتی در قم بر ترمیم خلأهای مدیریتی در این استان تاکید کرد و افزود: تدوین برنامه بلندمدت به صورتی که مدیران جدید نیز ادامه کارهای مدیران قبلی را پیگیری کنند در این راستا راهگشا خواهد بود.

مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور با اشاره به ضرورت پیگیری طرح‌ها و پروژه‌های نیمه‌تمام استان و اهمیت بهره‌برداری آنها افزود: این طرح‌ها باید در اسرع وقت تکمیل شده و به نتیجه برسند و از فرسایشی شدن روند پیشرفت پروژه‌ها باید جلوگیری شود.

وی با اشاره به همراهی و تعامل حوزه‌های علمیه و علما با دولتمردان در پیشبرد اهداف عالی نظام تصریح کرد: هر اقدام مثبتی در مورد قم موجب خرسندی مقام معظم رهبری و دلسوزان نظام است.

// فارس

آدرس کوتاه :