رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۸

فنی و حرفه‌ای قم و پدافند هوایی ارتش تفاهم‌نامه‌ امضا کردند - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم


مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان قم از امضای تفاهم‌نامه میان اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان قم و گروه پدافند هوایی حضرت معصومه (س) خبر داد.

در راستای توانمندسازی کارکنان وظیفه نیروی مسلح برای ورود به بازار کار

احمد عطارنیا با اشاره به امضای تفاهم‌نامه آموزشی میان اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان قم و گروه پدافند هوایی ارتش، اظهار کرد: این تفاهم‌نامه با هدف توانمند‌سازی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح برای ورود به بازار کار پس از پایان دوره مقدس سربازی امضا شد.

وی افزود: در راستای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب در آموزش و ارتقا مهارت و اجرایی کردن تفاهم‌نامه توسعه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای کارکنان وظیفه نیروهای مسلح برای بهره‌گیری در زمان خدمت و توانمند ساختن آنان برای ورود به بازار کار پس از پایان دوره مقدس سربازی، تفاهم‌نامه آموزشی بین اداره‌ کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان قم و گروه پدافند هوایی حضرت معصومه (س) مستقر در استان منعقد شد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان قم تصریح کرد: طبق این تفاهم‌نامه سربازان وظیفه گروه پدافند هوایی حضرت معصومه (س) در دوره‌های رایانه کار ICDL درجه دو، حسابداری مقدماتی و تعمیرکار برق خودرو به میزان سه هزار و 132 نفر ساعت از آموزش‌های مهارتی بهره‌مند خواهند شد.

عطارنیا خاطرنشان کرد: این تفاهم‌نامه آموزشی از تاریخ شروع دوره‌های آموزشی تا پایان اسفند امسال معتبر خواهد بود.

وی بیان کرد: انعقاد این تفاهم‌نامه و در نهایت اجرای دوره‌های آموزشی با توجه به درخواست و استقبال سربازان وظیفه پدافند هوایی صورت گرفته که شرایط خوب و موقعیت جعفرافیایی پادگان هم یکی از عوامل مؤثر در این امر است.

آدرس کوتاه :