جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

فوتبالیست نوجوان قم به اردوی تیم ملی ایران دعوت شد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

فوتبالیست نوجوان قم به اردوی تیم ملی ایران دعوت شد


دبیر هیئت فوتبال استان قم گفت: فوتبالیست نوجوان استان قم برای حضور در دور جدید برنامه‌های آماده‌سازی تیم ملی فوتبال نوجوانان زیر 13 سال دعوت شد.

احمدی خبر داد؛

علی احمدی امروز اظهار کرد: دعوت یکی از استعدادهای خوش‌آتیه فوتبال قم به اردوی تیم ملی فوتبال جوانان کشورمان مایه سرافرازی خانواده فوتبال قم است چرا که این نشان می‌دهد قم در فوتبال استعدادهای بسیار خوبی دارد.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به عملکرد بسیار خوبی که مربیان استعدادیاب و پرورش‌دهنده استعدادهای فوتبال استان قم در تربیت نسل مستعد و آینده‌دار دارند، اکنون شاهد به بار نشستن تلاش‌های این مربیان با دعوت بازیکنان آینده‌دار فوتبال قم به تیم‌های ملی هستیم و ان‌شاءالله به زودی این بازیکنان شاخص در ترکیب تیم صبا و تیم‌های دیگر استان در لیگ‌های کشور موجب سربلندی فوتبال قم خواهند شد.

احمدی افزود: با همت و تلاش دسته جمعی تمام تلاشگران فوتبال قم، خوشبختانه قم در این رشته به جایگاهی رسیده که اکنون در مرحله بازیکن‌سازی است و حتی از این توانایی برخوردار است که به تیم‌های سایر استان‌ها و تیم‌های ملی رده‌های سنی مختلف فوتبال کشورمان بازیکن صادر کند.

دبیر هیئت فوتبال استان قم یادآور شد: ما تقریبا در اکثر تیم‌های رده‌های سنی مختلف فوتبال کشورمان دارای بازیکن ملی‌پوش هستیم و خوشبختانه اتفاق مهم بازیکن‌سازی همچنان در فوتبال قم و با همت و تلاش مربیان بازیکن‌ساز ادامه دارد و آینده‌ خوبی در انتظار فوتبال قم است.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر در تیم‌های ملی نونهالان، نوجوانان و جوانان از بین استعدادهای فوتبال استان قم بازیکن در تیم‌های این سه رده سنی حضور دارند و کادر فنی تیم‌های ملی تمام این رده‌ها به خوبی می‌دانند که بازیکنان توانمندی در فوتبال قم فعالیت می‌کنند.

احمدی در ادامه به دعوت جدید کادر فنی تیم ملی جوانان کشورمان از بازیکنان مستعد فوتبال کشور اشاره کرد و افزود: فوتبالیست نوجوان استان قم از سوی کمیته جوانان فدراسیون فوتبال به اردوی تیم ملی فوتبال نوجوانان زیر 13 سال کشورمان دعوت شده است.

وی با بیان اینکه کادر فنی تیم ملی فوتبال رده سنی جوانان کشورمان از سوی فدراسیون فوتبال معرفی شده است اضافه کرد: با تصمیم کمیته تیم‌های ملی فوتبال کشورمان محمود بیداریان به عنوان نفر نخست و سرمربی کادر فنی تیم ملی فوتبال نوجوانان زیر 13 سال کشورمان فعالیت می‌کند.

دبیر هیئت فوتبال استان قم افزود: اسامی 24 ملی پوش دعوت شده به اردوی تدارکاتی زیر13 سال از سوی کادر فنی این تیم در حالی اعلام شد که از قم صادق محمدزاده دعوت شده است و این اردو از امروز به مدت چهار روز در کمپ تیم‌های ملی فوتبال در تهران برگزار می‌شود.

آدرس کوتاه :