جهش تولید | سه‌شنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۹

فیلم «بی‌بی» تولید شد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

فیلم «بی‌بی» تولید شد


فیلم کوتاه «بی‌بی» در منطقه آزاد اروند تولید شد.

به کارگردانی سعید نجاتی؛

فیلم کوتاه «بی‌بی» آخرین کار سعید نجاتی است که به مدت زمان کوتاهی پس از صراحی به تولید رسیده و این فیلم کوتاه داری یک حس نوستالژیک است و در جنوب ساخته شده است.

تهیه کنندگان فیلم کوتاه «بی‌بی» را معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند و انجمن سینمای جوان ایران دفتر آبادان به عهده داشته است.

طراح صحنه، تدوین و کارگردانی این فیلم سعید نجاتی، تصویربرداری و نور توسط محسن اعتمادی فر، صداگذاری توسط شاهین خاکپور و مدیریت تولید این فیلم توسط عماد سلمانیان انجام شده است.

از دیگر کسانی که دست کارگردان را در تولید این فیلم کوتاه به گرمی فشردند، می‌توان به امیر هدایتی دستیار کارگردان، رضا دهقان صدابردار و سهراب منصوری برنامه‌ریز و بازیگردان اشاره کرد.

جلوه‌های بصری این فیلم محمود رحمتی، دستیار تدوین مهتاب ابراهیمی، اصلاح رنگ عادل افتخاری، طراح پوستر میثم مقصودی،جانشین تولید بهرام افروز و مدیر تدارکات نادر حزباوی بوده‌اند.

دانیال حسناوی، میثم حزباوی، آرش حلاوی، علی یلان نوش، مهدی حزباوی، عرفان بنی‌هاجر، بهرام افروز و سایه مجدمی در این فیلم کوتاه به ایفای نقش پرداختند.

فیلم کوتاه «بی‌بی» در مدت زمان هفت روز در منطقه اروند با بازی کودکان آبادانی تصویر برداری شد و خون گرمی آبادانی‌ها در استقبال از گروه فیلم‌سازی موجب قوت و دلگرمی آنان شد.

آدرس کوتاه :