جهش تولید | یک‌شنبه، ۹ آذر ۱۳۹۹

قاصدک - رادیو قم

 

 

معرفی برنامه های رادیو قم

قاصدک

قاصدک


  • نویسنده و تهیه کننده : مریم ابراهیم گل
  • بازیگر: نجیبه مخبری
  • گوینده: مریم ابراهیم گل
  • صدابردار: الهه حیدری
  • هنرمندان خردسال: ریحانه رحمتی، سارا عابدینی، رها باقری معین، امیرمهدی اکبری، ارتین خلیلی نژاد، زینب نجفی، زهرا نجفی، فاطمه یاری، مهرسا پهلوانی، سینا آقاجانی و سینا کرمی.

رادیو قم قاصدکی قصه گو  برای خردسالان

 

برنامه قاصدک با هدف ترویج فرهنگ مطالعه و قصه‌گویی برای خردسالان از رادیو قم پخش می‌شود. این برنامه با ساختار قصه گویی برای گروه سنی 3 تا 7 سال با استفاده از بازیگران خردسال به صورت نمایش‌های رادیویی پخش می‌شود.

 

برنامه قاصدک به صورت ترکیبی و نمایشی همراه با یک راوی قصه گو به همراه شخصیت‌های داستان که بچه‌ها می‌باشند شروع و به سوالاتی که کودکان در ذهن خود در حین اجرای نمایش دارند پاسخ می‌شود.

 

این برنامه با رویکردهای آموزشی و تربیتی خردسالان به مفاهیم دینی، شناخت خداوند، طبیعت و خلقت و رفتارهای کودکان در سنین مختلف رشد می‌پردازد و در انتهای قصه به نتیجه‌گیری که کودکان از داستان داشته‌اند پرداخته می‌شود.

 

هدف قاصدک مطالعه و ترویج فرهنگ قصه‌گویی و کتاب‌خوانی والدین برای خردسالان و آموزش نکات تربیتی و آموزشی از طریق زبان کودکانه به آنها می‌باشد. شما والدین به همراه خردسالان عزیزتان می‌توانید همراه قصه‌های شیرین و آموزنده قاصدک در روزهای فرد هفته از ساعت 9:40 صبح به مدت 15 دقیقه از رادیو قم باشید.

شماره تماس برنامه 02532925000

 

 

سال تولید: 1396
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (2 آرا)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
به نام خدا سلام، آرم برنامه فوق العاده قشنگ و... علیرضا ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ ۱۱:۴۰

علیرضا
به نام خدا
سلام،
آرم برنامه فوق العاده قشنگ و شنیدنی بود.
پاسخ روابط عمومی : ممنون از اظهار لطف و توجه شما .همکاران ما در این برنامه همچنان منتظر دریافت پیشنهادها ، انتقادات و دیدگاه های راهگشای شما هستند.موفق باشید.
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ ۱۱:۴۰