رونق تولید ملی | دوشنبه، ۵ اسفند ۱۳۹۸

قاضی به صبای قم پیوست - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

قاضی به صبای قم پیوست


بازیکن فصل گذشته تیم فولاد خوزستان رسماً به عضویت صبای قم درآمد.

بعد از توافق با دایی

 علی دایی که بعد از هدایت تیم فوتبال صبای قم درصدد جذب یک مهاجم بود و محمد عباس‌زاده بازیکن فصل گذشته پرسپولیس تهران را مدنظر داشت به یکباره خواهان محمد قاضی شد و بعد از توافق با وی از مسئولان باشگاه صبا خواست تا قرارداد او را ثبت کنند.

قاضی در نیم‌فصل نخست لیگ چهاردهم بازیکن استقلال تهران بود که در 14 مسابقه موفق به زدن چهار گل شد اما او در برگشت برای فولاد خوزستان به میدان رفت و در 9 بازی که انجام داد توانست سه گل به ثمر برساند.

مهاجم 31 ساله و جدید صبای قم در حالی به جمع شاگردان دایی اضافه شد که اخیراً با تیم پیکان تهران به توافق رسیده بود، اما با سقوط این تیم به لیگ دسته یک قرارداد خود را فسخ کرد و به‌ عنوان بازیکن آزاد به تیم فوتبال صبا آمد.

صبای قم که در فصل گذشته به دلیل کمبود مهاجم ضعف گلزنی داشت تنها عبدالکریم اسلامی را در این پست جذب کرده بود و حالا توانسته قاضی که عملکرد خوبی در تیم‌های ذوب‌آهن اصفهان، پرسپولیس و استقلال تهران داشته است را به خدمت بگیرد.

قاضی چهارمین خرید لیگ برتری تیم فوتبال صبا در نقل و انتقالات محسوب می‌شود و سه سهمیه پیشین آنها به حامد لک، قاسم دهنوی و رضا حقیقی اختصاص یافته بود.

امیرحسین صادقی، هاشم بیگ‌زاده و محمد عباس‌زاده بازیکنانی بودند که در روزهای اخیر شایعه پیوستشان به تیم صبا جدی بود و با حضور دایی به نظر می‌رسد خرید عباس‌زاده منتفی شده و دو بازیکن دیگر که سال گذشته در استقلال تهران حضور داشتند راهی صبای قم شوند.

از بازیکنان سال گذشته تیم فوتبال صبای قم مهرداد طهماسبی، پیروز قربانی، هادی شکوری، سعید مهدی‌پور، غلامحسین بادامکی، روزبه چشمی، حسین کوشکی، وحید علی‌آبادی، آرام عباسی و ایوب کلانتری در ترکیب فصل جدید این تیم حضور ندارند.

همچنین تیم فوتبال صبای قم قرارداد مسعود حق‌جو، ابوالفضل ابراهیمی و محمدامین آرام‌طبع را تمدید کرده است.

// فارس

آدرس کوتاه :