رونق تولید ملی | شنبه، ۳۱ فروردین ۱۳۹۸

قرآن بهترین منبع برای ترویج سبک زندگی اسلامی است - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم


رئیس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی گفت: قرآن یکی از منابع مهم سبک زندگی محسوب می‌شود و درس‌های قرآن راه سعادت را به انسان‌ها نشان می‌دهد.

رئیس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی:

 به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری ورزشی شهرداری قم، حجت‌الاسلام ‌والمسلمین نجف لکزایی در حاشیه بازدید از چهارمین نمایشگاه قرآن و عترت استان قم با بیان اینکه نمایشگاه قرآن و عترت فرصت مناسبی برای انس با قرآن است، اظهار کرد: در ماه رمضان انسان فرصت خوبی برای کسب معنویات به دست می‌آورد و برگزاری این نمایشگاه می‌تواند تأثیرات بسیار زیادی در خانواده‌ها داشته باشد.

وی با اشاره به تأکید رهبر معظم انقلاب در ارتباط با ترویج سبک زندگی اسلامی در بین خانواده‌ها بیان کرد: قرآن یکی از منابع مهم سبک زندگی محسوب می‌شود و درس‌های قرآن راه سعادت را به انسان‌ها نشان می‌دهد.

رئیس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با بیان اینکه قرآن نقشه راه زندگی انسان‌ها محسوب می‌شود، خاطرنشان کرد: ما باید سعی کنیم تا در نمایشگاه قرآن محصولاتی ارائه کنیم که نسل جوان را با معارف قرآنی آشنا سازد تا بتوانیم در برابر توطئه‌های دشمنان علیه اسلام و تشیع مقاومت کنیم.

وی گفت: همه باید در محضر قرآن باشیم و طبق بیانات مقام معظم رهبری حتی اگر کسی نمی‌تواند قرآن را قرائت کند معنی آن را نیز تلاوت کند کافی است. / فارس

آدرس کوتاه :