جهش تولید | جمعه، ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

قم باید به الگوی شهر اسلامی تبدیل شود - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

قم باید به الگوی شهر اسلامی تبدیل شود


عضو خبرگان رهبری گفت: قم باید به الگوی شهر اسلامی تبدیل شود و اگر مدیریت شهری بخواهد چنین شهری محقق شود باید ابتدا شهرداری اسلامی داشته باشیم.

آیت‌الله حائری شیرازی:

 به نقل از روابط عمومی شهرداری قم آیت‌الله محی‌الدین حائری شیرازی در دیدار دکتر سقاییان‌نژاد شهردار قم در سخنانی اظهار کرد: باید شهر قم به نمونه یک شهر اسلامی تبدیل شود، اگر بخواهیم شهری نمونه داشته باشیم، باید شهرداری نمونه داشته باشیم.

وی بیان کرد: بدانید که کارفرمای شما امام زمان(عج) است، باید با نیت خالص در مسیر خدمت به مردم در شهر کریمه اهل بیت تلاش کنید.

استاد عالی حوزه با اشاره به اینکه شهردار قم باید از طریق مساجد با مردم ارتباط برقرار کند، گفت: در هر مسجد یک فرد معتمد داشته باشید که بتواند مشکلات را به شما منتقل کند و هر چند وقت نیز جلساتی با این افراد معین داشته باشید تا ارزیابی دقیق‌تری از وضعیت نقاط مختلف شهر به دست بیاورید.

وی بیان کرد: از افراد معتمد می‌توانید ارزیابی دقیقی از وضعیت عملکرد مدیران در بخش‌های مختلف داشته باشید و از این طریق ارتباط شما نیز با مردم مستمر خواهد بود.

آیت‌الله حائری شیرازی با اشاره به وضعیت بلوار پیامبر اعظم(ص) بیان کرد: این بلوار که بین دو حرم واقع شده است بهترین مکان برای ترویج فرهنگ پیاده روی است و از این طریق می‌توانید نسبت به ارتقاء سلامت در سطح عموم مردم اقدام کنید.

وی در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: باید مدیریت خود را بر مبنای این قرار دهید کسانی که با شما کار می‌کنند بتوانند خودشان را مدیریت کنند و در ارزیابی‌های خود باید این مسئله را مد نظر قرار دهید.

آدرس کوتاه :