جهش تولید | چهارشنبه، ۷ خرداد ۱۳۹۹

قم خانه دوم شهید «ستار یکه زارع » و خانواده این شهید است. - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

قم خانه دوم شهید «ستار یکه زارع » و خانواده این شهید است.


استاندار قم با اشاره به اینکه شهید یکه زارع در استان قم غریب نبوده است، گفت: میزبانی شهید یکه زارع برای مردم قم افتخار بزرگی است.

استاندار قم در مراسم استقبال از خانواده شهید ستار یکه زارع:

سید مهدی صادقی در مراسم استقبال از خانواده شهید گمنام احراز هویت شده دانشگاه قم با عرض خیر مقدم به خانواده شهید ستار یکه زارع، اظهارداشت: به این خانواده نباید تسلیت گفت و باید رسیدن به فرزندشان را تبریک گفت.

استاندار قم با بیان اینکه این عزیزان 32 سال است که باور دارند فرزند خود را در راه خدا داده‌اند، افزود: انتظار فرزند گمنام این خانواده و فکر اینکه فرزندشان در کجای این کشور پهناور آرمیده برای این خانواده قطعا طاقت فرسا بوده است.

وی با تاکید بر اینکه به لطف خداوند شهید یکه زارع در سرزمین پاک و مقدسی به نام شهر مقدس قم آرمیده است، خاطرنشان کرد: با نذر این مادر بزرگوار در کمتر از 10 روز این شهید احراز هویت شده و آرامگاه این شهید برای این خانواده مشخص شده است.

صادقی با تحسین استقبال باشکوه از خانواده این شهید، تصریح کرد: چنین استقبال با شکوهی از خانواده شهید یکه زارع نشان از این است که این شهید غریب نبوده و مردم قم هوای این شهید را در طول این سال‌ها داشته‌اند.

استاندار قم با بیان اینکه شهر قم متعلق به مادر و پدر این شهید عزیز است، افزود: شهر کریمه اهل بیت (س) از این پس سرزمین دوم این خانواده شده و همه مردم قم میزبان شما و فرزند شهیدتان هستند./تسنیم

آدرس کوتاه :