سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۱۴ مرداد ۱۴۰۰

قم در صورت حمایت بخش خصوصی در لیگ بر‌تر والیبال نشسته حضور می‌یابد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

قم در صورت حمایت بخش خصوصی در لیگ بر‌تر والیبال نشسته حضور می‌یابد


رئیس هیئت جانبازان و معلولین استان قم با بیان اینکه ۶ بازیکن قمی در تیم‌های لیگ برتری والیبال نشسته حضور دارند، گفت: قم در صورت حمایت بخش خصوصی در لیگ بر‌تر والیبال نشسته حضور می‌یابد.

پیروز منش بیان داشت؛

محمد پیروزمنش اظهار داشت: زمزه‌هایی درباره حضور قم در لیگ بر‌تر والیبال نشسته به وجود آمده اما باید بدانیم تیمداری چه دسته اول چه در سوپرلیگ مستلزم هزینه‌هایی است که در اختیار داشتم بودجه تخمین زده شده برای حضور پرقدرت در این مسابقات اجتناب ناپذیر است.

وی افزود: بازیکنان والیبال نشسته قم در حال حاضر در قالب تیم‌های مختلف در سطح کشور در حال بازی هستند و اگر بخواهیم همه این نفرات را در قم جمع کنیم و تیم خوبی به مسابقات لیگ وارد کنیم حدود ۱۵۰ میلیون تومان بودجه لازم داریم.

رئیس هیئت جانبازان و معلولین استان قم گفت: اداره کل ورزش و جوانان قم نمی‌تواند چنین کمکی به ما بکند و حامیان مالی در بخش خصوصی در این زمینه هنوز اعلام آمادگی نکرده‌اند اما قم در صورت حمایت بخش خصوصی در لیگ بر‌تر والیبال نشسته حضور می‌یابد.

پیروزمنش بیان داشت: وقتی شرایط مالی برای تیمداری در قم مهیا نباشد چاره‌ای نداریم جز اینکه بازیکنانمان را به باشگاه‌های دیگر بدهیم چنان که در حال حاضر ۶ نفر از آن‌ها در تیم‌های دیگر هستند.

وی درباره استفاده هیئت معلولین از مجموعه ورزشی جانبازان قم عنوان کرد: هیئت‌های ورزشی از محل درآمدهای اماکن ورزشی واگذار شده توسط اداره کل ورزش و جوانان هزینه‌های جاری خود را تامین می‌کنند و اگر همین درآمد هم نباشد بسیاری از هیئت‌ها به مشکل برمی‌خورند.

رئیس هیئت جانبازان و معلولین قم درباره قهرمانی ایثار در سوپرلیگ بسکتبال با ویلچر گفت: این موفقیت با تلاش مجموعه باشگاه ایثار و همه کسانی که این تیم را پشتیبانی کردند به دست آمده است و برگ زرینی در افتخارات تاریخی ورزش قم به شمار می‌رود.

آدرس کوتاه :