جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

قم فینالیست رقابت‌های لیگ والیبال ایران شد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

قم فینالیست رقابت‌های لیگ والیبال ایران شد


تیم والیبال پسران استان قم با کسب پنجمین پیروزی متوالی خود مقابل چهارمحال بختیاری فینالیست رقابت‌های لیگ کشوری شد.

با کسب پنج پیروزی متوالی حاصل شد

رقابت‌های لیگ دسته سوم والیبال پسران ایران در حالی در استان شهرکرد در حال پیگیری است که تیم‌های قم، چهارمحال و بختیاری، لرستان، بوشهر، خراسان شمالی، سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی، هرمزگان و ایلام ترکیب 9 گروه حاضر در این رقابت‌ها را تشکیل می‌دهند.

9تیم حاضر در این پیکارها در قالب 2 گروه «الف» و «ب» با صف‌آرایی مقابل یکدیگر توانایی‌های خود را برای صعود از مرحله گروهی به نمایش گذاشته و این در حالی است که تیم والیبال پسران نوجوان قم در گروه «ب» از این جدال‌ها با تیم‌های بوشهر، ایلام، خراسان جنوبی و سیستان و بلوچستان هم‌گروه بوده است.

شاگردان سید ابوالفضل احمدی در تیم والیبال نوجوانان پسر قم در تمامی چهار دیدار خود در مرحله گروهی پیروز میدان بوده و به‌عنوان تیم اول گروه «ب» این رقابت‌ها به مرحله نیمه‌هایی صعود کرد تا برای فینالیست شدن با تیم دوم گروه «الف» دیدار کند.

دیدار مرحله نیمه‌نهایی رقابت‌های لیگ کشوری والیبال نوجوانان پسر در دسته سه بین تیم استان قم و میزبان این رقابت‌ها یعنی چهارمحال بختیاری در شهرکرد به انجام رسید که درنهایت نوجوانان قمی با ارائه یک بازی کاملاً برتر پیروز میدان شدند.

پیروزی مقابل میزبان این دوره از رقابت‌ها و راه‌یابی به دیدار پایانی با کسب نتیجه سه بر یک حاصل شد و این پیروزی با نمایش یک کار گروهی حساب‌شده و بهره‌مندی از یک بازی کاملاً سیستمی توسط نوجوانان قمی بود که در پایان، برتری را برای استان قم به ارمغان آورد.

درحالی‌که در دیگر دیدار مرحله نهایی تیم خراسان شمالی تیم برتر میدان شد تقابل تیم نوجوانان والیبال قم با تیم خراسان شمالی در دیدار نهایی مسابقات قهرمانی کشور در شهرکرد در دیدار پایانی مسجل شد./تسنیم

آدرس کوتاه :